Gwiazdy

Rooney Mara i Joaquin Phoenix zostali rodzicami. Imię dziecka to hołd złożony zmarłemu bratu aktora 

Cover Video/x-news

Gwiazdy

Rooney Mara i Joaquin Phoenix zostali rodzicami. Imię dziecka to hołd złożony zmarłemu bratu aktora 

Cover Video/x-news

Rooney Mara i Joaquin Phoenix powitali na świecie swoje pierwsze dziecko! Informację tę przekazał podczas Festiwalu Filmowego w Zurychu reżyser filmowy Victor Kossakovsky, który zdradził także, jakie imię otrzyma synek pary. 

Rooney Mara i Joaquin Phoenix zostali rodzicami

Rooney Mara i Joaquin Phoenix to jedna z najbardziej skrytych par w show-biznesie. Aktorzy nigdy nie potwierdzili informacji, że spodziewają się dziecka. Zamiast brylowania na salonach, wolą angażować się działalność charytatywną, jak również w walkę o prawa zwierząt. 

Pierwsze informacje o ciąży 35-letniej aktorki pojawiły się w maju tego roku. Paparazzi widywali Marę na ulicach ubraną wyłącznie w luźne ubrania, aż w końcu amerykański portal "Page Six" ogłosił, że Rooney jest w szóstym miesiącu. Jak się okazało, nie mylili się. Podczas Festiwalu Filmowego w Zurychu Victor Kossakovsky - reżyser filmu "Gunda" wyprodukowanego przez Joaquina Phoenixa potwierdził, że para powitała na świecie synka. Chłopiec otrzyma imię River na cześć zmarłego brata aktora.

Twitter @anaxfilms

River Phoenix - kim był?

River Phoenix był młodym, świetnie zapowiadającym się aktorem. Zagrał w takich filmach jak "Indiana Jones i Ostatnia Krucjata", "Stracone lata" i "Moje własne Idaho". Ze względu na urodę oraz charyzmę 23-latka porównywano do Jamesa Deana. Niestety, River nie zdążył zrobić takiej kariery, jaką mu wróżono. 

31 października 1993 roku River i Joaquin bawili się ze znajomymi w klubie "The Viper Room", należącym do Johnny'ego Deppa. Aktor nagle stracił przytomność - okazało się, że przedawkował heroinę i kokainę, a dawka, którą przyjął, była śmiertelna. River zmarł w ramionach swojego 19-letniego brata.

Rooney Mara i Joaquin Phoenix - życie prywatne

Rooney i Joaquin spotykają się od trzech lat. Zaręczyli się pod koniec lipca ubiegłego roku. Para poznała się na planie filmu "Ona" w reżyserii Spike'a Jonze'a z 2013 roku. Phoenix i Mara zagrali razem także w "Bez obaw, daleko nie zajdzie" oraz "Marii Magdalenie".

Joaquin był wcześniej związany m.in. z Liv Tyler, Rooney zaś spotykała się z reżyserem, Charliem McDowellem.

Rooney Mara i Jude Law. Zobacz wywiad Anny Wendzikowskiej w Dzień Dobry TVN:

Dzień Dobry TVN

Zobacz także:

Źródło: x-news |
Co sądzisz o tym artykule?
66
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0