Gwiazdy

Natalia Siwiec kusi w teledysku Sebastiana Fabijańskiego. "Eksplozja erotyczno-miłosnych fantazji"

Natalia Siwiec

Bartosz Krupa/East News

Gwiazdy

Natalia Siwiec kusi w teledysku Sebastiana Fabijańskiego. "Eksplozja erotyczno-miłosnych fantazji"

Natalia Siwiec

Bartosz Krupa/East News

"Supernova" to nowy teledysk Sebastiana Fabijańskiego. Utwór, który właśnie pojawił się w sieci, ma promować drugi album rapującego aktora zatytułowany "Reset". W gorącym klipie u boku Sebastiana wystąpiła skąpo ubrana Natalia Siwiec. Fani są zachwyceni, zwłaszcza zaskakująca końcówką klipu. 

"Supernova" - nowy teledysk Sebastiana Fabiańskiego 

Debiutancka płyta Sebastiana Fabijańskiego, "Prymityw", ukazała się w czerwcu 2020 r. Premiera drugiego albumu zatytułowanego "Reset" zaplanowana jest na 19 lutego 2021 r. Krążek promuje utwór "Supernowa". 

- Supernova, czyli eksplozja fantazji erotyczno-miłosnych mężczyzny, który zagubił się w gdzieś daleko w swojej kosmicznej podróży. Opowieść o zderzeniu tych fantazji z rzeczywistością i o powierzchowności relacji, czyli w tym przypadku o tym, że bohaterowi ciężko się uwolnić od swojej "wybranki", która zamiast kochać, wymaga, bo jest zaślepiony jej zewnętrzną wspaniałością - wyjaśnia artysta.

W utworze ponownie zaśpiewała z nim Julia Chatys, która tak wspominała współpracę z raperem:

- Praca z Sebastianem była jednym z ciekawszych doświadczeń. Połączenie naszych dwóch silnych charakterów było wyzwaniem, ale udało się - powstały dwa numery: "Melancholia" i "Supernova". Bardzo lubię tworzyć z Sebastianem i wiem, że to dopiero początek naszej muzycznej przygody.

Natalia Siwiec w teledysku Sebastiana Fabijańskiego "Supernova"

Natalia Siwiec jest modelką znaną przede wszystkim jako miss Euro 2012, ale próbuje swoich sił także w aktorstwie. Wystąpiła w filmie "Jak zostałem gangsterem", w którym wcieliła się w partnerkę postaci granej przez Tomasza Włosoka. Najwyraźniej przygoda z kamerą jej się spodobała, ponieważ teraz pojawiła się w klipie Sebastiana Fabijańskiego. Jest w nim kobietą - wampem, skąpo ubraną w czarną, seksowną  bieliznę i narzucone na ramiona białe futerko.

- Powiedz, co myślisz - zachęcał aktor na Instagramie, gdzie poinformował o premierze nowego kawałka.  

Fani skorzystali z okazji chętnie dzielili się swoimi opiniami na temat utworu i teledysku.

- Świetny kawałek Seb! Teledysk sztos, zwłaszcza zakończenie- Bardzo ładna choreografia;) Zakończenie teledysku super! - Wrzucam kawałek zdecydowanie do playlisty, żeby rozbudzał mi dzień podczas jazdy do pracy! A teledysk? Jestem pod wrażeniem, że w taki sposób udało się wykorzystać motyw z farbami! I jeszcze jedno, moim zdaniem Siwiec idealnie się tu wpasowała! - czytamy w komentarzach. 

Fabijański feat. Chatys - "Supernova" - zobacz teledysk.

YouTube

Zobacz też:

Żona Piotra Adamczyka w szpitalu: "Bardziej boli miesiączka przy endometriozie niż rany dzień po operacji"

Andrzej Chyra wystawił na WOŚP wyjątkową licytację. "Poradzę sobie w każdych warunkach"

Danuta Stenka: "Starsze kobiety stają się niewidzialne. W moim zawodzie, poza nielicznymi wyjątkami, przestają istnieć"

Co sądzisz o tym artykule?
64
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0