Gwiazdy

Katarzyna Grochola o drobnych przyjemnościach. "Po roku oszczędzania mogłam zainwestować w przybory kuchenne"

Katarzyna Grochola

KAMIL PIKLIKIEWICZ / EASTNEWS

Gwiazdy

Katarzyna Grochola o drobnych przyjemnościach. "Po roku oszczędzania mogłam zainwestować w przybory kuchenne"

Katarzyna Grochola

KAMIL PIKLIKIEWICZ / EASTNEWS

Pandemia to niezwykle trudny czas dla nas wszystkich. Dlatego, aby poprawić sobie humor, warto, robić sobie drobne przyjemności. Z takiego założenie wyszła pisarka Katarzyna Grochola. Artystka za pośrednictwem mediów społecznościowych pokazała, jak - drobnymi gestami - poprawia sobie samopoczucie.

Katarzyna Grochola o drobnych przyjemnościach 

Ostatnie kilkanaście miesięcy nie daje nam zbyt wielu powodów do radości. Pandemia sprawiła, że musieliśmy zrezygnować z wielu aktywności. Mimo to dalej możemy robić sobie drobne prezenty. Z takiego założenia wyszła Katarzyna Grochola, pisarka. Artystka zamieściła na Instagramie filmik, w którym - z humorem - chwali się zakupami, które w ostatnim czasie sprawiły jej sporo radości. Co dało pisarce tyle frajdy? Otóż artystka przyznała, że "po roku oszczędzania w końcu było ją stać na drobne przybory kuchenne". - Róbcie sobie choćby drobniutkie przyjemności... pozdrawiam serdecznie - napisała pod postem Katarzyna Grochola.

Zakupy bardzo przypadły do gustu fanom pisarki:

 • Uwielbiam Panią❤️
 • Kocham Panią, Pani Kasiu 😁🙃
 • Pani Kasiu! Takie szaleństwo zakupowe? Szok👍😄👏
 • Szaleństwo ocierające się o burżujstwo

  - pisali pod postem.

  Katarzyna Grochola - kariera

  Katarzyna Grochola to jedna z popularniejszych polskich pisarek. Jej książki sprzedały się w nakładzie ponad 4 mln egzemplarzy. Grochola pisuje głównie powieści obyczajowe, kierowane przede wszystkim do kobiet. Do jej najbardziej znanych dzieł należą "Nigdy w życiu!" czy "Ja wam pokażę!". Obie książki zostały przeniesione na duży ekran (2004). Jej córką jest znana architektka wnętrz - Dorota Szelągowska

  Poranny spacer z Katarzyną Grocholą

  Zobacz także:

  Czy kobiety lubią łysych mężczyzn? Agnieszka Kaczorowska: "Nie tylko wygląd ma znaczenie, dobre serducho jest ważniejsze"

  Macaulay Culkin został ojcem. Znamy płeć i imię dziecka

  Edyta Pazura o życiu publicznym: "Chyba czas się wycofać, bo nie chciałabym, aby znowu mi ktoś psa otruł"

  Co sądzisz o tym artykule?
  58
  7
  Wybrane dla Ciebie
  Komentarze
  0