Gwiazdy

Joanna Jabłczyńska bohaterką w swojej kuchni. "Ma już ponad 10 lat i złośliwie nie chce się zniszczyć" 

Bartosz Krupa/East News

Gwiazdy

Joanna Jabłczyńska bohaterką w swojej kuchni. "Ma już ponad 10 lat i złośliwie nie chce się zniszczyć" 

Bartosz Krupa/East News

Joanna Jabłczyńska zaprezentowała w mediach społecznościowych swoje umiejętności. I wcale nie jest to pieczenie chleba, które stało się modne w dobie pandemii. Nie odgrywa też roli kucharza. Co takiego zrobiła aktorka?

Widzowie TVN-u świetnie znają Joannę Jabłczyńską jako Martę Konarską z serialu "Na Wspólnej". Okazuje się, że aktorka nie tylko świetnie radzi sobie na planie filmowym. W najnowszym poście pochwaliła się, że prace remontowe również nie są jej obce.

Joanna Jabłczyńska zabrała się za remont

Sobotnie przedpołudnie Joanna Jabłczyńska spędziła aktywnie. Zabrała się za odświeżenie kuchni, o czym poinformowała na swoim profilu na Instagramie:

- Joanna pomalowała kafelki w swojej kuchni. Ty też zostań bohaterem w swoim domu. Kupiłam to mieszkanie już wiele lat temu. Kuchnia była urządzona przez poprzednich właścicieli. Ma już ponad 10 lat i złośliwie nie chce się zniszczyć. Nie lubię zmieniać rzeczy, które nadal dobrze służą (dlatego też w mojej szafie są ubrania, które mają po 10 lat), więc postanowiłam odświeżyć moją kuchnię – napisała aktorka.

Aktorka zachęca do zmian 

W dalszej części postu Joanna Jabłczyńska wyjaśniła, że nie chciała wymienić kafelków, bo wciąż spełniają swoją rolę. Kupiła więc farbę, zakasała rękawy do pracy i przez trzy godziny ochoczo malowała. Dodała przy tym, że jej post nie jest sponsorowany, a swoją postawą po prostu chce zmotywować innych:

- Chcę was zachęcić do samodzielnych, niskobudżetowych zmian w waszych domach. Tym bardziej że spędzamy w nich przez ostatni rok znacznie więcej czasu. Kolejny na warsztat idzie blat w mojej kuchni – zapowiedziała.

W dobie pandemii wielu Polaków zabiera się za rzeczy, na które wcześniej nie mieli czasu. Jedni odświeżają mieszkanie, drudzy - pieką chleby, a trzeci - pokochali jogę. A wy, co robicie?

Zobacz także:

Edyta Pazura wraca do "swoich trzech Królików" - jej zdjęcie z ostatniego dnia podróży poślubnej zachwyca

Nathan Evans - szkocki listonosz, którego szanty śpiewa ostatnio cały świat. "Brian May wymienił mnie z imienia i nazwiska"

Chorwacki trener skradł serce polskiej tenisistki, Magdzie Linette. Izo Zunić: "To jest cienka linia"

Zobacz także: Aktorka, sportsmenka i prawniczka. Joanna Jabłczyńska o swoich pasjach i nietypowych sposobach na zachowanie prywatności

Co sądzisz o tym artykule?
64
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0