Gwiazdy

Jak będą wyglądać święta Roksany Węgiel? "To taki czas, że można się totalnie odciąć"

Gwiazdy

Jak będą wyglądać święta Roksany Węgiel? "To taki czas, że można się totalnie odciąć"

Roksana Węgiel należy do grona najzdolniejszych wokalistek młodego pokolenia. 15-latka z sukcesem łączy naukę w szkole z karierą oraz życiem prywatnym i opieką nad braćmi. W nowym roku czekają ją nowe wyzwania. Opowiedziała o nich w rozmowie z Piotrkiem Wojtasikiem.

Roksana Węgiel w kuchni "MasterChef Junior"

Nastolatka opowiedziała o swoich planach będąc w Krakowie, gdyż to właśnie tam odbywają się nagrania "MasterChefa Junior". Roxie będzie gościem jednego z odcinków najnowszej edycji kulinarnego show, do którego w tym roku zgłosiło się najwięcej uczestników. Okazało się, że najczęściej dzieciaki podczas castingów przygotowują bezy, które wokalistka uwielbia.

- Ja się tak cieszę, że mogę tu dzisiaj być i nie mogę się doczekać, aż będę mogła spróbować tych wszystkich bez - mówiła w Dzień Dobry TVN Roksana Węgiel.

Choć nastolatka przyznała, że sama niewiele ma wspólnego z kuchnią, stara się podczas świąt pomagać rodzicom w przygotowaniu potraw.

- Głównie to mama i tata, ja pomagam, aczkolwiek nie zawsze mi to dobrze wychodzi. W sumie nie mam tak za bardzo czasu na co dzień podszkolić swoich umiejętności kulinarnych, ale na święta oczywiście całą rodziną pomagamy i przygotowujemy te potrawy - dodała piosenkarka.

Rodzina Roxie

Rodzina jest dla Roksany niezwykle ważna. Nastolatka cieszy się, że ma z najbliższymi wspaniały kontakt. Chętnie angażuje się także w opiekę nad młodszymi braćmi.

- Pomagam mamie w szczególności przy tym małym, bo on ma dopiero 9 miesięcy, więc jednak potrzebuje więcej uwagi. A Maksiu już jest tak naprawdę taki, że można z nim pogadać - stwierdziła nastolatka.

Prawdziwą opoką są dla niej rodzice. Wie, że zawsze jej pomogą. Ponadto, jej tata udziela się nawet w mediach społecznościowych - założył konto na Instagramie o nazwie "Stwórca Roxie", gdzie dodaje zdjęcia dzieci i podkreśla, jak bardzo jest z nich dumny.

Bardzo mnie wspierają. Wiem, że mogę zawsze na nich liczyć, bo w show-biznesie różnie bywa, a tutaj wiem, że mam takie zaufane osoby - powiedziała Roxie.

Piosenkarka zdradziła również, że poza "MasterChefem Junior" będzie można ją zobaczyć również w innych projektach, które właśnie finalizuje.

- Ten rok był trochę mniej intensywny, niż zeszłe dwa lata, ale (...) teraz w grudniu zaczęło się dużo dziać. Tak nagle po prostu wybuchło kilka projektów, które właśnie dopinam. Choć oczywiście grudzień - właściwie święta - to taki czas, że można się totalnie odciąć, nie myśleć o niczym, tylko w cudownej atmosferze spędzić czas z rodziną - dodała Roksana Węgiel.

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Co sądzisz o tym artykule?
88
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0