Rozrywka

"Hotel Paradise 3". Nathalia dowiaduje się, co wydarzyło się między Karą a Marcinem. Padły przykre słowa

Marcin i Kara, Hotel Paradise

Player

Rozrywka

"Hotel Paradise 3". Nathalia dowiaduje się, co wydarzyło się między Karą a Marcinem. Padły przykre słowa

Marcin i Kara, Hotel Paradise

Player

Tej Pandory najbardziej obawiali się Kara i Marcin. Mimo że ich relacja rozkwita, oboje wiedzą, że nie byli do końca w porządku w stosunku do swoich poprzednich partnerów: Nathalii i Kamila. O tym, że emocji będzie naprawdę dużo, wiedzieli wszyscy, jednak to, co się wydarzyło, przerosło najśmielsze oczekiwania.

Nathalia dowiaduje się o tym, co zaszło między Marcinem a Karą

Zanim jeszcze zaczęła się wieczorna Pandora widać było, że Marcin jest bardzo zdenerwowany. - Jaki by się gnój nie dział, możemy liczyć na swoje wsparcie, tak?- pytał Simona i Krystiana. I choć chłopaki zapewnili go, że są z nim, to przyznali też, że żal im Nathalii. Obawy miała również Kara, wiedziała, że to nie będzie łatwe spotkanie. 

Pierwszy zgrzyt nastąpił dosyć szybko. Kiedy Nathalia zobaczyła, że jej partner trzyma za rękę Karę, nie była przesadnie szczęśliwa, a to był niestety dopiero początek przykrych niespodzianek. Chwilę później Kara usłyszała pytanie o to, czy relacja z Marcinem jest typowo koleżeńska. - Na początku tak, ale wszystko się zmieniło - powiedziała. - Co się zmieniło?- zapytał Kamil. - Co czujesz?- doprecyzowała Nathalia. - Szczęście- podsumowała. - Czy Marcin czuje to samo? - To na pewno nie są te same uczucia, które miałem, kiedy byłem z Nathalią. Mam nadzieję, że ta sytuacja nie zmieni naszej relacji- powiedział, czym wywołał oburzenie nie tylko byłej partnerki, ale także pozostałych uczestników. - Jak to nie zmieni?- zareagowała Luiza. - Stary, nie zakończyłeś relacji z jedną dziewczyną, a zaczynasz z drugą- podsumowała. 

Ostateczny cios padł jednak dopiero w kolejnym pytaniu, skierowanym do Basi i Krystiana - co sądzą o tym, że Kara i Marcin uprawiali seks. Emocje Nathalii były dosłownie namacalne.  - Nie skończyłeś ze mną relacji i zacząłeś budować nową. Żegnałam się z tobą, mówiłam, że będę Ci kibicować i trzymać za ciebie kciuki. Dla mnie to było ważne - powiedziała. Zwróciła się też do Kary, której uśmiech mocno ją zirytował. - Zapamiętaj, co Ci teraz mówię. Jesteś kobietą nielojalną i nieempatyczną.

Kamil do Marcina: "Stary prosiłem Cię, żebyś zaopiekował się Karą"

Mimo że wszyscy uczestnicy wydawali się być zszokowani tym, co usłyszeli, jednak słowa najbardziej dotknęły Nathalię i Kamila. On także postanowił wyjaśnić pewne kwestie, które pojawiły się w trakcie Pandory. - Mam pytanie, które bardzo mnie nurtuje - zaczął Kamil. - Dałem Ci szansę, bo mega ci kibicowałem, żebyś został w programie. Jak wychodziłem, prosiłem Cię, żebyś zaopiekował się Karą, żebyś o nią dbał. Jak sobie to wytłumaczyłeś?- zapytał. - Nie przeszło ci przez myśl, że miałem plan rozwinąć to?- kontynuował. - Siedziało mi to w głowie, ale nie wiem, jak to wytłumaczyć, po prostu stało się. Przykro mi- odpowiedział Marcin. - Po prostu to olałeś - podsumował Kamil. 

Zobacz wideo: Marcin rozmawia z Karą o przyszłości. Czy mają szansę na miłość?

Zobacz więcej: 

Co sądzisz o tym artykule?
84
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
2
03.06.2021
Jola
O miłości ze strony Marcina do Kary - to nawet nie można mówić- po prostu zalicza kto mu podejdzie , gubi się sam w tym co mówi .
Jak to mówi powiedzenie "Świnia , zawsze będzie świnią ".
02.06.2021
Selene77788
Biedny Kamil, przecież on by tak koledze nie zrobił... A zaraz, wróć... Czy on przypadkiem, wiedząc o relacji Marcina i Natalii, wręcz na siłę do niej nie przytulał i nie próbował jej całować? Jeszcze mówił "stary, wiesz jak jest, ona mi się podoba"?