Gwiazdy

Duże zmiany u Anity i Adriana ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Fan: "Na pewno ze wszystkim poradzicie sobie świetnie"

Dzień Dobry TVN

Gwiazdy

Duże zmiany u Anity i Adriana ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Fan: "Na pewno ze wszystkim poradzicie sobie świetnie"

Dzień Dobry TVN

Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak pobrali się w trzeciej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Od tego czasu wiodą szczęśliwe życie rodzinne, a owocami ich miłości jest dwójka dzieci. Teraz małżeństwo znów będzie musiało stanąć na wysokości zadania i sprawdzić się w nowych rolach, o czym poinformował Adrian na Instagramie.

Historie takie, jak ta Anity i Adriana udowadniają, że w "Ślubie od pierwszego wejrzenia" można znaleźć miłość życia. Małżeństwo ostatnio świętowało trzecią rocznicę rozpoczęcia związku. Doczekali się również dwójki pociech – Jerzego i Bianki. Śmiało można więc rzec, że życie prywatne ułożyło się po ich myśli, a co z zawodowym?

Anita jest choreografką i tancerką z licznymi sukcesami, a Adrian przedsiębiorcą. Z najnowszego postu uczestnika wynika, że w ich życiu po raz kolejny zapowiadają się wielkie zmiany.

Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zmienił pracę

Adrian udostępnił na swoim Instagramie fotografię z żoną i napisał o planach na najbliższą przyszłość:

- Od jutra zaczyna się dla Nas gorący okres pracy, nad wieloma projektami.... Anita wraca na scenę do Teatru Variete po długiej nieobecności, czas przygotowań i prób rusza pełną parą. Ja również zmieniłem pracę i uczestniczę w bardzo ciekawym projekcie elektromobilnosci w firmie, która pojawiła się w Polsce kilka tygodni temu. Docelowo jestem odpowiedzialny za uruchomienie i prowadzenie oddziału w Szczecinie, jednak bardzo dużo się działo w ostatnich dniach i Kraków również jest pod moim okiem. W związku z tym czeka mnie dużo nauki, aby zapoznać się z moją nową codziennością i jeszcze więcej pracy, aby wszystko wyszło zgodnie z założeniami i planem – rozpoczął swój wpis.

Przypomnijmy, że na początku ich małżeństwa problem było to, że mieszkali na dwóch krańcach Polski: Anita w Krakowie, a Adrian – w Szczecinie. Mężczyzna postanowił jednak przeprowadzić się ukochanej, jak zatem zamierza to połączyć z nową posadą?

- Podróżowanie po Polsce również w jakimś stopniu powróci do naszego życia – napisał.

Zatem czas pokaże, jak udaje im się to pogodzić. Co więcej, Adrian uchylił również rąbka tajemnicy, że wieczorami małżeństwo wspólnie pracuje nad projektem.

Plany Anity i Adriana ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

Na tym nie koniec. Anita i Adrian mają w planach odwiedzić "podwodny świat". Ponadto za miesiąc będą obchodzili urodziny syna, a za dwa - córki. Adrian zdradził, że planują wówczas ochrzcić Biankę. Jak widać po tym poście, w najbliższym czasie zdecydowanie nie będą się nudzić. Fani małżeństwa trzymają kciuki za realizację planów:

"Cudowna z Was para. Na pewno ze wszystkim poradzicie sobie świetnie", "Piękna Rodzinka. Powodzenia. Trzymam mocno kciuki i życzę spełnienia wszystkich marzeń", "Uwielbiam Was. Powodzenia" – czytamy pod postem. 

Zobacz także:

Siostry Mancewicz udowadniają, że można pracować z rodziną. "Śmieją się z nas, że jesteśmy 'Kartacziankami', od podlaskich kartaczy"

Syn Marty Wiśniewskiej zdaje maturę. Jakie studia wybrał? "Ten temat często kończy się trzaskaniem drzwiami"

Mama Ginekolog do Ewy Chodakowskiej: "Nieposiadanie tkanki tłuszczowej u kobiety jest wręcz szkodliwe". Zapytaliśmy trzeciego eksperta

Zobacz wideo: Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” wspominają swoją wyjątkową ceremonię

Co sądzisz o tym artykule?
88
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0