Gwiazdy

Céline Dion w poruszających słowach wspomina męża. "Nie ma dnia, żebym o Tobie nie myślała"

Dzień Dobry TVN

Gwiazdy

Céline Dion w poruszających słowach wspomina męża. "Nie ma dnia, żebym o Tobie nie myślała"

Dzień Dobry TVN

Céline Dion w piątą rocznicę śmierci męża opublikowała na Instagramie poruszający post. Jej ukochany, René Angelil zmarł w 2016 roku na raka gardła. Słowa piosenkarki chwytają za serce.

Céline Dion wspomina męża

W show-biznesowym przeglądzie Mateusza Hładkiego w Dzień Dobry TVN nie mogło zabraknąć informacji o smutnej rocznicy.

Wielka gwiazda Céline Dion i ważna dla niej rocznica. Céline wspomina swojego świętej pamięci męża René. Mija dokładnie 5 lat od jego śmierci, zmarł w styczniu 2016 roku. To była wielka miłość. Jak sama powiedziała, to był jedyny mężczyzna którego całowała

- powiedział.

René Angeli zmarł 14 stycznia 2016 po wielomiesięcznej walce z rakiem gardła. W piątą rocznicę śmierci męża, Céline Dion na swoim Instagramie opublikowała wzruszający post.

- Rene, to już pięć lat. Nie ma dnia, żebym o Tobie nie myślała. Teraz potrzebujemy Ciebie jak nigdy, żebyś nas prowadził, ochraniał i opiekował się nami. Modlimy się, żebyś swoją miłością rozświetlił świat, wszystkim tym, którzy stoją w obliczu niesamowicie tych trudnych czasów. Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach i naszym życiu. Kochamy Cię - napisała piosenkarka.


Céline Dion i René Angeli – historia miłości

Ich historia jest przykładem na to, że prawdziwa miłość istnieje. Jak się poznali? – Céline Dion miała 12 lat, jak się poznali. On miał już wtedy 38. Był jej menadżerem, bardzo wierzył w jej talent. Do tego stopnia, że zastawił swój dom, żeby wydać jej płytę. Byli ze sobą 28 lat. Oni byli ze sobą całe życie. Ogromna miłość – opowiada Mateusz Hładki.

Para doczekała się trzech synów - Réne-Charlesa urodzonego w 2001 roku oraz Nelsona i Eddy’ego urodzonych w 2010 roku. Céline i René byli małżeństwem idealnym. Piosenkarka w jednym z wywiadów powiedziała, że nigdy nie będzie potrafiła zakochać się ponownie, bo René był miłością jej życia.

Zobacz też:

"Nie mam na nic czasu, bo oglądam seriale". Które produkcje pochłonęły znane osoby? 

Daria Zawiałow w teledysku o przemocy wobec kobiet. "Warto poruszać mocne tematy"

Patrycja Volny o zmaganiach z anoreksją w czasie pandemii. "Wstydzić należy się świństwa, które się komuś zrobiło, a nie choroby"

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Co sądzisz o tym artykule?
88
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0