Gwiazdy

Anna Mucha w dniu urodzin pokazuje dekolt i prosi fanów o prezent. "Mam wielkie plany dotyczące przyszłości"

Gwiazdy

Anna Mucha w dniu urodzin pokazuje dekolt i prosi fanów o prezent. "Mam wielkie plany dotyczące przyszłości"

Anna Mucha świętuje 41. urodziny. Z tej okazji aktorka opublikowała w sieci zdjęcie w wieczorowej sukni, a także przyznała, że jest ogromną szczęściarą, która czuje się w życiu spełniona i kochana. Gwiazda zwróciła się także do fanów i poprosiła ich o wsparcie. 

Urodziny Anny Muchy

Anna Mucha to spełniona aktorka, a także mama dwójki dzieci - córki Stefanii i syna Teodora. Popularność zdobyła już jako dziecko, gdy pojawiła się w filmach Andrzeja Wajdy oraz oscarowej produkcji "Lista Schindlera" Stevena Spielberga. Dziś dorosła już Anna przyznaje, że czuje się spełniona, kochana i szczęścia. 26 kwietnia, w dniu swoich 41. urodzin, opublikowała w sieci zdjęcie z sesji zdjęciowej, na której pozuje w wieczorowej sukni z trzypiętrowym, okazałym tortem. Kadr opatrzyła szczerym opisem.

Kochani! Jestem szczęściarą, jestem zdrowa, spełniona, kocham i jestem kochana, jestem najedzona i jest mi ciepło, otoczona życzliwymi mi ludźmi, dającymi mi siłę, żebym nie jeb...ła tych nieżyczliwych. Mam najwspanialsze dzieci na świecie, wspaniałą pracę (za która tęsknię) i wielkie plany dotyczące przyszłości. Będę podróżować, jeść i śmiać się. Także już wiecie czego mi życzyć

 - napisała Mucha.

Aktorka zaapelowała także do fanów o urodzinowy prezent. Co wybrała gwiazda? Anna poprosiła internautów o wsparcie jednej z fundacji. - (...) Żeby budować siłę tych, którzy będą naszą przyszłością - podkreśliła.

- Apel był dołączony do tych pięknych zdjęć - zauważył Mateusz Hładki - to specjalna sesja zdjęciowa, bo wiadomo, urodziny to fotki z tortem - uśmiechnął się. Z okazji święta dziennikarz sekcji "Szołbiz" przygotował dla naszych widzów zestawienie zdjęć gwiazdy - jak wyglądała kiedyś i czy bardzo się zmieniła? - Anna Mucha dla mnie zawsze była mocną babką, wiedziała, czego chce - wyznał - ostra w swoich sądach i osądach, za co ją bardzo ceniłem, ale i tak moje serce skradła, kiedy oglądałem "Matki, żony i kochanki", a ona grała tam córkę Gabrieli Kownackiej, młodą, rezolutną i pyskatą Klarę. 

Fani składają życzenia

Pod postem Anny natychmiast pojawiło się wiele komentarzy. Fani życzyli aktorce dużo szczęścia, zdrowia i spełnienia najskrytszych marzeń. Wśród głosów nie zabrakło również komplementów. Internauci zachwycali się nie tylko efektownym tortem, ale także i elegancką sukienką, z dużym dekoltem.

  • Ale suknia! Ty to potrafisz zrobić wejście. Najlepszego.
  • Aniu wszystkiego najlepszego i spełnienia najskrytszych marzeń. Jesteś cudowną kobietą, gdy tylko Cię widzę, to uśmiech sam mi wychodzi na buzię. Nie zmieniaj się.
  • Najpiękniejszego. Piękna Ty i przepiękny tort.
  • Dalszej życzliwości, miłości i zdrówka... Spełnienia marzeń.

- pisali fani. 

Anna Mucha o porodzie przez cesarskie cięcie: Nie godzę się na dzielenie matek na "lepsze" i "lepsiejsze". Zobacz wideo:

Zobacz także:

Anna Mucha pochwaliła się zdjęciem sprzed 22 lat. "Osiemnastolatki kiedyś"

Anna Mucha nagim zdjęciem zaprasza na swój spektakl. Fan aktorki: "Bogini"

Anna Mucha uczciła otwarcie teatrów emocjonującym nagraniem. "Poryczałam się"

Co sądzisz o tym artykule?
68
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
2
07.05.2021
Oliwia
Ja sobie na prezent zażyczyłam od męża iRobota i właśnie to dostałam. Niespodzianek nie lubię i zawsze wolę powiedzieć co chce ;)
26.04.2021
radosna
Brawo dla niej, że nie myśli tylko o sobie ale i o innych! Swoją drogę też bym tak chciała wyglądać jak będę w wieku pani Ani. Zaraz mi stuknie 28 lat. Z tej okazji postanowiłam zaznać odrobinę szaleństwa i wybieram się do leszczyńskiego aerotunelu na lot. Można latać to trzeba korzystać :)