Gwiazdy

Anna Mucha nagim zdjęciem zaprasza na swój spektakl. Fan aktorki: "Bogini"

Anna Mucha

x-news

Gwiazdy

Anna Mucha nagim zdjęciem zaprasza na swój spektakl. Fan aktorki: "Bogini"

Anna Mucha

x-news

Anna Mucha niedługo wystąpi w Rzeszowie. Na deskach tamtejszego teatru zaprezentuje się w sztuce "Przygoda z ogrodnikiem". Aktorka w niecodzienny sposób poinformowała o tym w mediach społecznościowych.

Anna Mucha i jej nagie zdjęcie na Instagramie 

Anna Mucha to gwiazda takich filmów jak "Panna Nikt", "Chłopaki nie płaczą", "Pitbull. Nowe porządki" czy "Miszmasz, czyli kogel-mogel 3". Nie wszyscy jednak wiedzą, że aktorka jest także czynna zawodowo na deskach różnych teatrów. Mogliśmy oglądać ją już w takich sztukach jak "Single po japońsku" czy "Pikantni". Teraz, korzystając z faktu, że rząd warunkowo otworzył instytucje kultury, aktorka szykuje się do powrotu na scenę. Co ciekawe, zapowiedziała to jednak w bardzo ciekawy i kuszący sposób.

Ania Mucha dodała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym widzimy, jak roznegliżowana pozuje w wannie pełnej wody. Gwiazda na głowie ma turban z ręcznika i maluje usta czerwoną szminką. Tą sprytną kombinacją po raz kolejny umiejętnie flirtuje ze swoimi obserwatorami.

- Trzeba się zacząć szykować, skoro człowiek wraca do grania. Rzeszów! Nadciągamy! – napisała w opisie do zdjęcia aktorka.

Fani Anny Muchy zachwyceni

Gwiazda promuje tym samym spektakl "Przygoda z ogrodnikiem", z którym już 7 marca wystąpi w Rzeszowie. Informacja ta nie odciągnęła jednak uwagi fanów od zdjęcia aktorki, pod którym szybko pojawiły się niemal same pochlebne komentarze:

  • 100 procentowa kobieta!!!
  • Rzeszów czeka!
  • Będę, bilety kupione ;-)
  • Uwielbiam
  • Cudna jak zawsze!
  • Pięknie i bardzo sexowna
  • Bogini

Zobacz wideo: Jak to jest być dzieckiem legendy?

Zobacz też: 

Dorota Gardias na nagraniu sprzed 21 lat: "Zobaczcie, jak zaczynałam" 

Małgorzata Rozenek-Majdan otworzyła własną markę modową. Co znajdziemy w jej ofercie?

Ewa Chodakowska świętuje urodziny w zmysłowej bieliźnie. Nie uwierzycie, ile ma lat

Co sądzisz o tym artykule?
81
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0