serial

    serial

    Niedawno ruszyły zdjęcia do najnowszego serialu TVN "Receptura". To sześcioodcinkowa opowieść rozgrywająca się równocześnie w okresie międzywojennym oraz w czasach dzisiejszych, która w intrygujący sposób łączy perspektywę tradycji z nowoczesnością. Jak myślicie, kim jest główna bohaterka ze zdjęcia?

    Już 16 czerwca na sklepowych półkach pojawi się "Magda M. Po słonecznej stronie", czyli druga część książki związanej z kultowym serialem. Jakie są dalsze plany na losy głównej bohaterki oraz czy jest szansa na ekranizację powieści? O tym opowiedzieli nam Daria Widawska - aktorka grająca w serialu "Magda M." Agatę Bielecką oraz Radosław Figura - scenarzysta i autor dwóch książek o losach prawniczki.

    Kate Winslet na planie ostatniej produkcji, w której zagrała, nie zgodziła się na retusz jej ciała w scenie erotycznej. Aktorka zdradziła to w głośnym wywiadzie dla "New York Times". Jak dodała, musiała również walczyć o nieukrywanie jej zmarszczek, zarówno w filmie, jak i na plakatach promocyjnych.

    Długi weekend rozpoczął się w najlepsze, a media społecznościowe zalała fala zdjęć z wyjazdów. Na krótki odpoczynek postanowiła wybrać się także Joanna Jabłczyńska. Aktorka w sieci pochwaliła się wycieczką rowerową, a także przyznała, że zamierza morsować wraz ze swoim serialowym ojcem. "Hofferowie w najlepszym sportowym, morskim wydaniu" - pisali fani.