scena DDTVN

  scena DDTVN

  Wielki powrót Wandy i Bandy! Na scenie Dzień Dobry TVN zespół wykonał swoją najnowszą piosenkę "Kawa na śniadanie". Była to premiera telewizyjna utworu.

  Octavia Kawecka nagrała cover piosenki "Writing's on the Wall", przeboju z filmu "Spectre" o Jamesie Bondzie, którą w oryginale wykonuje brytyjski wokalista Sam Smith. Na scenie Dzień Dobry TVN zaprezentowała tę piosenkę. Na fortepianie akompaniował jej Wawrzyniec Prasek.

  Na scenie Dzień Dobry TVN, z piosenką "Foreign stranger", wystąpila Natalia Moskal. Melodię do tego singla skomponował popularny producent Bartosz Dziedzic. Posłuchajcie tego głosu. Będziecie pod wrażeniem, tak jak my.

  Na zakończenie dzisiejszego programu mieliśmy dla Państw niezwykłą niespodziankę muzyczną. Na scenie Dzień Dobry TVN, w utworze "I Won't Complain", wystąpił Benjamin Clementine!

  Julia Pietrucha - aktorka, a od niedawna piosenkarka - wydała swoją debiutancką płytę. Na scenie Dzień Dobry TVN wykonała, pochodzący z tego albumu, utwór zatytułowany "On My Own".

  Właśnie ukazała się nowa płyta Wilków zatytułowana "Przez dziewczyny". Na scenie Dzień Dobry TVN zespół zaprezentował pochodzący z niej utwór o tym samym tytule, co album.

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił jeden z najstarszych zespołów gospel w Polsce - Gospel Rain z piosenką "Ogień". Zespół współpracował m.in.: z Golec uOrkiestra, Mieczysławem Szcześniakiem, Piotrem Cugowskim, Moniką Kuszyńską i Natalią Niemen.

  Jak mówią członkowie Tabu, ich muzyka to głównie reggae z energią i mocno słyszalną sekcją dętą. Na scenie Dzień Dobry TVN mogliśmy usłyszeć próbkę możliwości zespołu. Grupa wykonała utwór „Nie damy się”, który pochodzi z jej ostatniej płyty Meteory.

  W tym roku duet Skawiński & Tkaczyk (Kombii) obchodzi czterdziestolecie istnienia. Swój jubileusz celebrują nową płytą - "Kombii Symfonicznie", na której znalazły się ich największe przeboje. W Dzień Dobry TVN Grzegorz Skawiński i Waldek Tkaczyk przypomnieli historię Kombii. Dowiedzieliśmy się, jak wspominają minione lata i czy myślą już o zakończeniu kariery.

  Obecnie Sonia Maselik jest w trakcie nagrywania swojego solowego demo oraz koncertowania. Zaprosiliśmy ją do Dzień Dobry TVN, by na naszej scenie zaprezentowała swój najnowszy singiel: "Nie pij, nie pal, nie oddychaj". Podoba się Wam?

  Ona ma na imię Iwona, a on Bartek. Razem tworzą duet o nazwie Rebeka. A dla nas stworzyli muzykę do spotu ramówkowego TVN. Jak się poznali i, jakim mianem określiliby swoją muzykę, którą zachwycił się Marcin Prokop?

  Zachwycili jurorów X-Factor, a teraz zachwycą i Was. Na naszej scenie wystąpił zespół Jóga. Podoba się Wam piosenka "Hero"?

  Natalia Capelik-Muianga to finalistka programu Mam Talent. Obecnie pracuje nad swoją pierwszą płytą. A na scenie Dzień Dobry TVN wykonała przebój Alicii Keys "If I Ain't Got You". Na gitarze grał Artur Sekura. Podoba się Wam?

  Gościem Dzień Dobry TVN był Rafał Brzozowski - piosenkarz znany z takich przebojów, jak: Magiczne Słowa i Tak Blisko. Nie wszyscy jednak wiedzą, że artysta ukończył Akademię Wychowania Fizycznego w Warszawie i jest zapalonym sportowcem. I właśnie o tej pasji rozmawiał z nim Marcin Meller.

  Marcin Kindla to wyjątkowy wokalista, kompozytor i producent muzyczny. Swoją najnowszą piosenkę nagrał w Londynie i to nie z byle kim - z Neilem Taylorem, wieloletnim gitarzystą Robbiego Williamsa. Artyści powiedzieli nam, jak doszło do tej współpracy. Dowiedzieliśmy się również, za co Marcina ceni Piotr Kupicha z zespołu Feel.

  Na naszej scenie - z piosenką "You Pulled Me To Pieces" - wystąpiła Aneta Sablik, zwyciężczyni niemieckiej wersji programu "Idol". Posłuchajcie tej pięknej piosenki.

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpiła Stashka. Zaprezentowała swój utwór "Nim dalej pójdę". Piosenka pochodzi z płyty artystki zatytułowanej "Naturalnie".

  Mówi o sobie, że jest "wymyślaczką piosenek, co wiją się melodią i tekstem". Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpiła Bovska z piosenką z filmu "Planeta Singli". Wkrótce premiera jej płyty i pierwszy koncert, na który oczywiście zapraszamy.

  Wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów Ania Dąbrowska zadebiutowała na rynku muzycznym w 2004 r. Wtedy właśnie wydała swoją pierwszą płytę Samotność po zmierzchu. Album dostał świetne recenzje. Z niej pochodzi wiele przebojów, m.in. singel Tego chciałam. Od tamtego czasu wokalistka wydała pięć płyt, a najnowszą w tym roku. Jej tytuł brzmi: Dla naiwnych marzycieli. Ania była gościem Dzień Dobry TVN. Rozmawialiśmy z nią o nowej płycie i dotychczasowej twórczości.

  Kataloński wokalista i gitarzysta Alvaro Soler jest twórcą hitów: „El mismo sol” i „Agosto”. Ten pierwszy obejrzano aż 70 milionów razy. I właśnie te przeboje artysta wraz z zespołem zagrał na scenie Dzień Dobry TVN. Zanim to zrobił, rozmawialiśmy z nim o jego przeprowadzce z Barcelony do Berlina, muzyce i współpracy z Jennifer Lopez.

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił - powstały w 2012 roku - zespół Taraka. Zagrał u nas utwór In the Rain. Premiera teledysku do tej piosenki miała miejsce pod koniec lutego tego roku.

  Na naszej scenie, z piosenką "Samotny dzień", wystąpiła Aneta Figiel. Posłuchajcie i oceńcie! Ta piosenka pochodzi z debiutanckiej płyty wokalistki pt. "Plan A". Podoba się Wam?

  Do złudzenia przypomina młodą Madonnę i, jak mówi Marcin Prokop, jest chyba równie zdolna. Posłuchajcie piosenki "Naiwni" Eli Stasiuk, która wystąpiła na scenie Dzień Dobry TVN.

  Swoim repertuarem nawiązują do muzyki kapel grających na wiejskich weselach. Ich żywiołowa muzyka z łatwością wpada w ucho. Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpiła kapela "Tęgie Chłopy". Podoba się Wam ich muzyka? Zapraszamy Was na tęgą potańcowkę z "Tęgimi Chłopami"! :-)

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił zespół Czaqu. W rytm gitarowego akompaniamentu panowie wykonali piosenkę „Zadziwiające”. Jak Wam się podoba?

  Współpracowała m.in. z Moniką Brodką i Sidneyem Polakiem. Posłuchajcie piosenki "Nie ma Cię" Anny Karwan, do której sama napisała słowa i skomponowała muzykę. Podoba się Wam?