raper

  raper

  Maciej Gnatowski aka Wujek Samo Zło na scenie hip-hopowej obecny jest od kilkunastu lat. Współpracował m.in. z Kalibrem 44, Sistars i Tede. W grudniu 2014 r. wydał swój pierwszy solowy album „Wszystko gra”. Ma również za sobą rolę w serialu TVN „Na Wspólnej”. Prowadzi warsztaty freestylowe, podczas których pracuje z trudną młodzieżą. Skąd w nim tyle dobra? Jak motywuje dzieciaki do pracy? Czy namówił inne gwiazdy do spotkań ze swoimi podopiecznymi? Wujek Samo Zło gościł w Dzień Dobry TVN.

  Społeczeństwo coraz bardziej się laicyzuje. Są jednak i tacy, którzy wyrośli w jakiejś wierze i teraz sami wychowują w niej swoje dzieci. Do Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy gości o różnych wyznaniach, by porozmawiać z nimi o wychowywaniu w wierze. Na kanapach zasiedli: ateista Marcin Celiński, raper Red - muzułmanin, Justyna Tomańska - katoliczka i Beata Kozikowska - buddystka.

  Zwykły człowiek, duże serce, możliwości . "Jedna osoba wszystkim nie pomoże, ale wszyscy mogą pomóc jednej osobie" - z takiego założenia wyszedł Mateusz Laskowski, raper z Dęblina. "Biba za rzeczy z piórnika", "Akcja korek", "Zniszczmy raka za piątaka", "Wrzuć szósteczkę na Juleczkę", "Wyprawka dla Dawidka" - to tylko niektóre z akcji pomocowych zorganizowanych przez Mateusza. Raper jest nominowany, w akcji "Zwykły Bohater", w kategorii "Inicjatywa".

  "Mam pomysłów na 30 lat do przodu ale pewnie nie zrealizuje nawet 1/10 z nich ... no bo nie zdążę". Mimo iż od 20 lat zmaga się z poważną chorobą nie poddaje się i nie przestaje robić "tego co czuje". W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Daniela Ciupryka czyli MC Silka. Czy Eminem odpowiedział na jego wyzwanie?

  To była kolejna wizyta 50 Centa w Polsce. Dlaczego, kiedy pojawił się na lotnisku, zapadła niezręczna cisza? 50 Cent to nie tylko muzyk. Jest też producentem i aktorem. Pierwsze kroki, po wylądowaniu w naszym kraju, skierował właśnie do studia Dzień Dobry TVN. Był raczej małomówny. Ale... Zobaczcie sami!

  Na przyjazd 50 Centa nie mógł się doczekać jego wielki fan PeKay. Dziennikarzowi Dzień Dobry TVN Filipowi Chajzerowi powiedział, czego chętnie napiłby się ze swoim idolem, czy 50 Cent zareagował na jego wpis na Facebooku i, co by było gdyby PeKey urodził się w USA?

  W Polsce jest po raz drugi. Co tym razem sprowadza go do Polski? Tylko nam opowiedział szczerze o gangach, narkotykach i swojej największej pasji - muzyce. 50 Cent, w studiu Dzień Dobry TVN, opowiedział o swojej przeszłości, by przestrzec innych przed wkroczeniem na niewłaściwą drogę. Kto go odmienił? Ile kul go dosięgło, a ile ominęło? Jakie ma zdanie na temat "rymów dla rymów"? Jak wygląda rywalizacja pomiędzy raperami? Czy traktowanie kobiet w rapie to tylko poza?

  Tylko u nas: bez cenzury opowie o narkotykach, "gangsterce", nadużywaniu przemocy i swojej muzycznej drodze na szczyt. Bądźcie z nami już jutro od 8:00 lub przyjdźcie na róg Hożej i Marszałkowskiej, by na żywo zobaczyć gwiazdę rapu. Zaprasza Was sam 50 Cent!

  Już w najbliższą środę na kanapach Dzień Dobry TVN zasiądzie 50 CENT - jeden z najpopularniejszych i najważniejszych hip-hopowców na świecie. Tylko u nas: bez cenzury opowie o narkotykach, "gangsterce", nadużywaniu przemocy i swojej muzycznej drodze na szczyt. Bądźcie z nami w środę od 8:00 lub przyjdźcie na róg Hożej i Marszałkowskiej, by na żywo zobaczyć gwiazdę rapu. Zapraszamy! Nie możecie tego przegapić!

  Coolio zaprasza za naszym pośrednictwem na swój koncert w Łodzi. Będziecie? Zapraszamy Was jutro do Atlas Areny! Muzyk wystąpi w Łodzi w ramach imprezy "Night of Proms".

  Bęsiu i Dj Yonas ruszyli do warszawskich szkół. Ich cel to uświadamianie uczniów, że życie może być wartościowsze bez używek niż z nimi. A wszystko to w duchu chrześcijańskim. W studiu Dzień Dobry TVN RYMcerze wykonali slam "Rebelianci".

  Kontrowersyjna, zbuntowana i seksowna. Jej teledysk z raperem Focusem bije rekordy popularności w Internecie. W studiu Dzień Dobry TVN gościem była Dorota Rabczewska szerzej znana jako Doda. Opowiedziała o nowej płycie, kontrowersyjnym teledysku, powrocie do różowego, współpracy i kłótni z Focusem. Jak Doda umówiła się z raperem i czy dotrzymała obietnicy? Czy miała zagrać w "Wojnie polsko-ruskiej"? Czy Maja Sablewska będzie managerką Dody? O czym wolałaby nie mówić?

  Kuba "Pletz" Piecuch to niepełnosprawny raper, któremu choroba odebrała władzę w nogach. Jednak ta tragedia nie załamała go, nadal realizuje swoje pasje i marzenia. Komponuje muzykę dla wielu znanych raperów. Zobacz, jak pomimo nieszczęścia, które nas może spotkać, zachować pogodę ducha.