firma

    firma

    Doradcy macierzyński to w Polsce nowy zawód, choć od dana popularny na świecie. Marta Jakobielska i Agnieszka Jaryczewska założyły firmę "Witaj ludziku", która zajmuje się doradztwem macierzyńskim. Nie wiesz, jaki wózek wybrać lub, jak przygotować wyprawkę dla dziecka? Możesz się do nich zwrócić!

    Karol i Paweł Wojciechowscy, byli bokserzy, pokochali kobiece rzęsy. Zajmowali się wcześniej handlem, ale o przedłużaniu rzęs dowiedzieli się od znajomej kosmetyczki, która powiedziała im o tym, że firm dostarczających dobrej jakości materiały do przedłużania rzęs jest w Polsce niewiele. To dobry pomysł na biznes! Postanowili się tym zająć na poważnie, założyli firmę i... nauczyli się, jak przedłużać rzęsy.

    Wizjoner i biznesmen, ojciec, mąż i przyjaciel. Nietuzinkowy, nieprzeciętny i uparty w dążeniu do celu. Polski Steve Jobs- Jan Wejchert - założyciel grupy ITI. Już 18. kwietnia nastąpi wręczenie Nagród Polskiej Rady Biznesu jego imienia najbardziej wyjątkowym przedsiębiorcom. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy finalistów z kategorii: sukces, czyli: prezesa CD Projekt Adama Kicińskiego, Prezesa Zarządu Dr Ireny Eris Henryka Orfingera oraz Andrzeja Przybyło z firmy AB SA. Jak wyglądała ich droga do sukcesu?

    Aleksandra Ruta miała dobry pomysł na to, jak spędzić czas z dzieckiem w terenie, dlatego założyła firmę "Małe kilometry" i napisała książkę "Wyspa księżyca". Porzuciła pracę w korporacji i zajęła się swoim biznesem oraz realizacją marzeń.