Agnieszka Woźniak - Starak

  Agnieszka Woźniak - Starak

  Agnieszka Woźniak-Starak po stracie męża zaangażowała się w promocję filmu "Ukryta gra", wyprodukowanego przez Watchout Studio, jednak od czasu tragedii, jaka ją spotkała, unikała wywiadów. Dla nas zrobiła wyjątek. W listopadzie 2019 r. prowadzącej Dzień Dobry TVN Dorocie Wellman opowiedziała o kulisach powstawania filmu, planach, jakie chciał zrealizować jej mąż, Piotr Woźniak-Starak i życiu po jego stracie.

  W listopadzie po raz kolejny swoimi stylizacjami zachwyciły zarówno prowadzące, jak i goście programu. Mimo chłodniejszej pogody, gwiazdy nie zrezygnowały z niezwykle kobiecych zestawów. Niekiedy wybierały nawet letnie elementy garderoby, doskonale wpasowując je jednak w jesienny klimat. Kto zachwycił najbardziej? Sprawdźcie w zestawieniu ekspertki ds. mody serwisu dziendobry.tvn.pl, Sabiny Zięby.

  Agnieszka Woźniak-Starak jest wyjątkowo aktywna na swoim profilu na Instagramie. Prezenterka Dzień Dobry TVN dzieli się z fanami kulisami swojego życia osobistego. Ostatnio mogliśmy podejrzeć, jak spędza swój czas wolny. Zdjęcie z książką przykuło uwagę internautów, ale to nie lektura była w centrum uwagi. Brak makijażu na twarzy Agnieszki wywołał niemałe poruszenie.

  Agnieszka Woźniak-Starak od czasu śmierci męża stroni od mediów i niemal w ogóle nie wypowiada się publicznie. Wczoraj po raz drugi przerwała milczenie i opublikowała oświadczenie na Instagramie, w którym sprostowała medialne doniesienia na temat feralnego dnia, w którym zginął jej mąż Piotr Woźniak-Starak.

  "Dziś startuje Big Brother. Gabi, wiesz, że zawsze trzymałam za Ciebie kciuki, jesteś mądrą, piękną i bardzo fajną dziewczyną, dużo nas łączy, zwierzęta, muzyka, wspólni znajomi. Dziś też trzymam. Pamiętaj, to jest teraz Twój program, ciesz się nim, a ja jestem z Tobą całym sercem. Gosia, Filip, z Wami też!" - napisała Agnieszka Woźniak-Starak na Instagramie.

  Czy Agnieszka Woźniak-Starak jest w ciąży? Jeden z tabloidów ogłosił, że Agnieszka stara się o dziecko. Jaka jest prawda? U samego źródła sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Co powiedziała jej Agnieszka Woźniak-Starak?