Agnieszka Woźniak-Starak przekazała na WOŚP kolekcję torebek od najlepszych projektantów. "Kultowe modele"

Agnieszka Woźniak-Starak wspiera WOŚP
Źródło: TVN
Agnieszka Woźniak-Starak wspiera WOŚP
Agnieszka Woźniak-Starak wspiera WOŚP
Magda Gessler od serca dla WOŚP
Magda Gessler od serca dla WOŚP
Kobiecy kalendarz z silnym przesłaniem dla WOŚP
Kobiecy kalendarz z silnym przesłaniem dla WOŚP
Babcia Janinka uszyła poduszkę na WOŚP
Babcia Janinka uszyła poduszkę na WOŚP
Agnieszka Woźniak-Starak wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Wystawiła na aukcję ulubione modele markowych torebek, które zdobiły zarówno jej casualowe, jak i wieczorowe stylizacje. Wśród nich znalazły się perełki z domu mody Gucci i Balenciaga.

Agnieszka Woźniak-Starak wspiera WOŚP. Zachęca do udziału w licytacji

30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbliża się wielkimi krokami. W tym roku hasło przewodnie organizowanej przez Jurka Owsiaka akcji brzmi: "Przejrzyj na oczy. Dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci”. Zbiórkę wsparło wiele gwiazd, które przekazują na aukcje osobiste i często związane z jakąś sentymentalną historią przedmioty.

Agnieszka Woźniak-Starak, uznawana przez znawców mody za ikonę stylu, wystawiła na aukcję WOŚP kolekcję markowych torebek. Te konkretne akcesoria mają dla niej szczególne znaczenie - niektóre zabierała ze sobą na wielkie wyjścia, inne ozdabiały jej codzienne kreacje, a kolejne były na tyle praktyczne, że podczas podróży świetnie sprawdzały się jako poduszka. Dziennikarka nagrała filmik, w którym przekonuje, że każda z tych torebek jest warta najwyższej ceny.

- Bardzo gorąco zachęcam Was do licytowania. Oddałam na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy małą kolekcję moich ukochanych torebek - nadal bardzo fajnych, nadal bardzo w cenie - słyszymy na nagraniu.

Prowadząca Dzień Dobry TVN zaznaczyła, że licytowana kwota nieustannie rośnie. Gwiazda jednak wierzy, że przyszły właściciel tej wartościowej kolekcji torebek zdoła przeznaczyć na WOŚP jeszcze więcej pieniędzy, które w całości zostaną przekazane na zakup sprzętu dla dzieci z wadami wzroku.

- Widzę, że licytacja już sięgnęła dosyć zawrotną cenę, za co bardzo gorąco Wam dziękuję. No, ale zbieramy na dzieciaki. 30. Finał WOŚP w weekend, już w niedzielę. Mam nadzieję, że będzie jeszcze więcej. Mam nadzieję, że osoba, która dostanie te torebki, będzie o nie dbała tak jak ja - mówi Agnieszka Woźniak-Starak.

Agnieszka Woźniak-Starak przekazuje na WOŚP kolekcję markowych torebek

Na stronie internetowej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy znajduje się spis wszystkich aktywnych aukcji. Po kliknięciu w konkretny link następuje przekierowanie na platformę Allegro, gdzie można wziąć udział w licytacji i podać proponowaną kwotę zakupu.

- Licytuje z nami również Agnieszka Woźniak-Starak, a w jej imieniu na aukcję trafia: kolekcja torebek od największych projektantów! To prawdziwa gratka dla fashionistek i fashionistów. Kolekcja zawiera kultowe modele: „Hourglass” od Balenciagi, „Marcie” od Chloé, „Glam Slam” od Maison Margiela oraz „Sylvie” marki Gucci - czytamy w opisie organizatorów akcji.

Zachęcamy do aktywnego wspierania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Zobacz także:

Autor: Berenika Olesińska

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek/East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Kosmetyczka w podróży. Tych produktów nie może w niej zabraknąć
Materiał promocyjny

Kosmetyczka w podróży. Tych produktów nie może w niej zabraknąć

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?
Materiał promocyjny

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?