Związki i seks

Co to jest miłość hiszpańska? Na czym polega?

Związki i seks

Aktualizacja:
Para

Miłość po hiszpańsku to inaczej stosunek międzypiersiowy, bez penetracji. Może być zamiennikiem „pełnego” stosunku waginalnego lub formą zaawansowanych pieszczot gry wstępnej.

Co to jest miłość hiszpańska? Jak wygląda? Na czym polega? Miłość po hiszpańsku to stosunek podczas którego mężczyzna wkłada członek między piersi kobiety i wykonuje ruchy frykcyjne. Stymulowany jest zarówno penis, jak i piersi.

Miłość hiszpańska – na czym polega?

Dla mężczyzny doznania hiszpańskiej miłości przypominają „tradycyjny”, waginalny stosunek. Dla kobiety mogą być czymś przyjemnym – w końcu piersi to także strefa erogenna – ale nie zawsze.

Jak wygląda hiszpańska miłość? W zależności od pozycji:

· Pozycja hiszpańska nr 1. Partnerka leży, mężczyzna klęka nad jej klatką piersiową. Wkłada członek między piersi i wykonuje ruchy frykcyjne. Penis jest skierowany w stronę twarzy kobiety. Biust może przytrzymywać kobieta lub mężczyzna. Jeśli partner czuje się w tej pozycji stabilnie, może równocześnie pieścić łechtaczkę, odchylając się do tyłu. W tej pozycji zwykle możliwe jest równoczesne fellatio – przy odpowiednich rozmiarach penisa i piersi. To standardowa wersja miłości hiszpańskiej.

· Pozycja hiszpańska nr 2. Partnerka siedzi, mężczyzna stoi przed nią. Należy dostosować wysokość siedziska do wzrostu partnerów.

· Pozycja hiszpańska nr 3 . Mężczyzna siedzi z szeroko rozstawionymi nogami, kobieta klęczy, siedzi lub kuca przed nim. Partner powinien siedzieć odchylony do tyłu, np. na kanapie, by móc patrzeć na partnerkę.

· Pozycja hiszpańska nr 4. Mężczyzna leży z pośladkami na brzegu łóżka i szeroko rozstawionymi nogami. Kobieta kuca lub klęczy przed nim.

· Pozycja hiszpańska nr 5. Mężczyzna leży, kobieta kuca nad nim. Może ustawić się tak, by mężczyzna mógł równocześnie stymulować jej łechtaczkę ustami lub tak, by mężczyzna widział penisa między jej piersiami.

· Pozycja hiszpańska nr 6. Kobieta leży z głową na brzegu łóżka. Mężczyzna jedną nogę opiera na podłodze, drugą klęczy na łóżku. To pozycja wymagająca nieco kondycji od mężczyzny.

Miłość po hiszpańsku jest przeznaczona dla dominujących panów. Kobieta jest w tym przypadku stroną zdominowaną. Jeśli kochankowie chcą sprawdzić, na czym polega miłość hiszpańska , mogą poeksperymentować z różnymi pozycjami, żeby dobrać taką, która byłaby wygodna i przyjemna dla obu stron. Aby lepiej dopasować pozycję hiszpańską do partnerów, można dodatkowo użyć poduszek, np. pod kolana partnerki lub pośladki leżącego partnera. Korzystne jest też podparcie pleców.

Miłość po hiszpańsku – o czym pamiętać

Aby hiszpańska miłość była przyjemna zarówno dla mężczyzny, jak i kobiety, warto wykorzystać lubrykanty. Mogą być to specyfiki jadalne, wtedy stosunek hiszpański łatwo połączymy z francuskim (oralnym).

Miłość hiszpańska sprawi przyjemność kobiecie, która lubi pieszczoty piersi. Mężczyzna w czasie stosunku hiszpańskiego może je dodatkowo pieścić. Jeśli ma wystarczająco dobre podparcie i kondycję – możliwa jest też stymulacja łechtaczki partnerki.

Miłość hiszpańska – porady

Najłatwiej uprawiać miłość po hiszpańsku partnerom hojnie obdarzonym przez naturę. Jeśli partnerka ma niewielkie piersi, można je mocniej ścisnąć rękami wokół członka. Jeśli nie obejmują one całego penisa, dodatkowo może go stymulować dłońmi. Ułatwieniem są też pozycje, w których kobieta jest na górze.

Przy krótkim członku można poeksperymentować z pozycją seksualną, jednak niemożliwe może okazać się równoczesne fellatio.

Przed miłością hiszpańską najbezpieczniej jest ustalić, gdzie mężczyzna może skończyć. Dość naturalne w tej pozycji są usta kobiety, piersi, twarz czy szyja. Niekoniecznie będzie to dla niej przyjemność, dlatego warto się upewnić.

Partnerka nie powinna czuć się zmuszana do takiej formy współżycia – jest to pozycja, która nie każdej kobiecie sprawi przyjemność. Wymaga też zaufania między partnerami i poczucia bezpieczeństwa.

Inne kraje: miłość hiszpańska, grecka, francuska

Inne rodzaje seksu bez penetracji waginalnej to np.:

· miłość francuska – stosunek oralny,

· miłość grecka – stosunek analny,

· miłość włoska – stosunek za pomocą pachy partnera lub partnerki,

· miłość turecka – masturbowanie się partnerów równocześnie.

Te „regionalne” rodzaje miłości niewiele mają wspólnego z seksem uprawianym przez przedstawicieli danej nacji. Szczególnie, że w różnych krajach określenia te nie są takie same.

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości