Styl życia

"Wyjątkowa Wielkanoc" w Dzień Dobry TVN. Pobierz bezpłatny e-book i przygotuj się do świąt

Styl życia

Autor:
Nastazja
Bloch

Wielkanoc nadchodzi wielkimi krokami. Już dziś możecie pobrać ebook „Wyjątkowa Wielkanoc”, w którym znajdziecie mnóstwo inspiracji zarówno na potrawy, jak i dekoracje. Sprawcie, by tegoroczne święta były wyjątkowe.

Darmowy e-book z przepisami na Wielkanoc

Świąteczne obowiązki potrafią przytłoczyć. Gotowanie, sprzątanie, pisanki i święconki. Zarówno dla tych, którzy wszystko planują z dużym wyprzedzeniem, jak i dla tych, którzy takie zadania zostawiają na ostatnią chwilę polecamy darmowy ebook "Wyjątkowa Wielkanoc". A w nim świąteczne zwyczaje i dawne tradycje w Polsce, porady jak zrobić pisanki oraz must have produktów do święconki.

Wielkanoc

Dobre choć wielkopostne
Dobre choć wielkopostne Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

Jesteście ciekawi, jakie potrawy goszczą na stole Bartka Jędrzejaka? Gdzie święta spędza Małgorzata Ohme, bez jakiej potrawy Ania Dec nie wyobraża sobie świąt oraz co planują Diana Kautz, Piotrek Wojtasik, Anna Senkara, Sandra Hajduk-Popińska i Michał Cessanis? Nasi prowadzący zdradzili, jak wygląda u nich tradycyjna Wielkanoc.

Jak święta to i gotowanie. W ebooku znajdziecie więc tradycyjne przepisy na zupę chrzanową, jajka faszerowane, mazurka kajmakowego czy paschę. Co więcej,  swoje porady i triki na udane dania zdradzili nam m.in. Magda Gessler, Andrzej Polan, Daria Ładocha, Szymon Czerwiński, Cristina Catese, Piotr Kucharski, Mateusz Zielonka, Grzegorz Zawierucha, czy Tomasz Grabski. A na koniec przydatne porady, co zrobić z resztkami, które zostały nam po świętach.

Pobierz e-book i dobrze zaplanuj tegoroczne święta

Dobrze wiemy, że święta najprzyjemniejsze są wtedy, gdy siedzimy już z bliskimi przy jednym stole. Oczywiście do pierwszej sprzeczki. Etap przygotowań potrafi wprowadzić naprawdę nerwową atmosferę, szczególnie gdy nie mamy określonego planu działania. Polecamy więc zaznajomić się z naszym darmowym ebookiem i rozplanować wszystkie obowiązki tak, aby w spokoju celebrować każdy dzień. Bez nerwów i bez stresu.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: mat. prasowe

Pozostałe wiadomości