Styl życia

Przestała używać papieru toaletowego i podpasek. Powody mogą niektórych zaskakiwać

Styl życia

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Źródło:
kobieta.gazeta.pl, TikTok
Kobieta w białym ręczniku z podpaską w dłoni.

Użytkowniczka TikToka wywołała nie lada zamieszanie w sieci, a wszystko to za sprawą nietuzinkowych porad dotyczących higieny intymnej. Internautka przyznała, że na co dzień nie korzysta z popularnych środków higienicznych i kosmetyków. Jak zareagowali na to jej obserwatorzy?

TikTokerka zaskakuje podejściem do higieny intymnej

W mediach społecznościowych można natrafić na wiele porad. Niestety wprowadzenie w życie niektórych wskazówek czasem wydaje się trudne do zrealizowania. Pomysł pewnej TikTokerki dotyczący nieszablonowego podejścia do higieny intymnej, nie spotkał się z uznaniem internautów.

Pielęgnacja skóry i włosów

Pielęgnacja włosów blond
Pielęgnacja włosów blondDzień Dobry TVN
wideo 2/3

Eden Alexandra opublikowała na swoim profilu krótkie nagranie o wymownym tytule "5 rzeczy, których nigdy nie robię jako właścicielka waginy". Kobieta wyznała, że zrezygnowała z używania podpasek i tamponów, ponieważ jej miesiączki nie są szczególnie obfite. Co więcej, zdecydowała się zaniechać stosowania mydeł, płynów do kąpieli i żeli pod prysznic. W jej ocenie popularne środki myjące niekorzystnie wpływają na zdrowie okolic intymnych i na co dzień wystarczy zadowolić się czystą wodą. W łazience TikTokerki próżno też szukać choćby jednej rolki papieru toaletowego. Okazuje się, że internautka doskonale sobie bez niego radzi. W kontrowersyjnym filmiku znalazło się również miejsce na ostrą krytykę perfumowanych kosmetyków i dopasowanych ubrań, w tym także bielizny.

Zrezygnowała z produktów do higieny intymnej - co na to internauci?

Zbiór oryginalnych porad wywołał nie lada sensację w sieci. Świadczy o tym chociażby imponująca liczba komentarzy, które znalazły swoje miejsce pod filmikiem. Użytkownicy TikToka otwarcie przyznali, że nie potrafiliby tak radykalnie zmienić swojej rutyny pielęgnacyjnej.

- "Używam tego wszystkiego. Trzeba się myć", "Nie mogę tego słuchać", "Zero papieru toaletowego i swobodne krwawienie? Brak mi słów", "To nie dla mnie", "Nie mogę sobie tego wyobrazić. Gdybym ja uwolniła krwawienie, musiałbym siedzieć w toalecie przez 10 dni", "Nie bój się używać mydła" - pisali internauci.

@eden.alexandra Has this reached the point of #tmi on the internet? p.s. these haven’t always been the case, they’re my personal preferences now. But do what works for you #wlw #wlwtiktok #5thingsiwouldneverdo #vagowner #womenshealth #wlwlesbian #lesbiantok #lesbiansoftiktok #lesbiancouples #ladybits original sound - Eden Alexandra

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło: kobieta.gazeta.pl, TikTok

Źródło zdjęcia głównego: Boy_Anupong/Getty Images/TikTok

Pozostałe wiadomości