Parenting

Doczekała się wnuka w wieku 32 lat. Młoda babcia robi karierę w mediach społecznościowych

Parenting

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Źródło:
nypost.com, TikTok
Rączka niemowlaka w dłoni dorosłego człowieka.

Xavi powitała na świecie pierwsze dziecko, gdy skończyła zaledwie 14 lat. Dzięki temu miała szansę doczekać się wnuka w bardzo młodym wieku. Kobieta chętnie dzieli się swoimi doświadczeniami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Jak na jej sytuację rodzinną reagują internauci?

Młoda babcia robi karierę na TikToku

Xavi jest szczęśliwą matką czwórki dzieci. 35-letnia kobieta ma także wnuka, który przyszedł na świat trzy lata temu. Chłopiec jest synem jej najstarszej pociechy. Młoda babcia dumnie prezentuje swoją codzienność w mediach społecznościowych, a publikowane przez nią posty niezmiennie spotykają się z zainteresowaniem tysięcy internautów.

Gwiazdy o macierzyństwie

Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Córka 35-letniej TikTokerki poszła w ślady mamy i doczekała się potomstwa jako nastolatka. Kobiety wyglądają jak siostry, co wywołuje nie lada poruszenie wśród użytkowników popularnego serwisu. Na pierwszy rzut oka trudno ocenić, która z nich sprowadziła na świat najmłodszego członka rodziny.

"Gorąca babcia" podbija serca użytkowników TikToka

Xavi wzięła nawet udział w TikTokowym wyzwaniu pod hasłem "gorąca babcia". Dzięki temu znacząco wzrosła liczba jej obserwatorów. Nie da się ukryć, że młoda babcia cieszy się sympatią internautów. Świadczą o tym pozytywne komentarze, które znalazły swoje miejsce pod opublikowanym przez nią filmikiem.

- "Chciałabym tak oszałamiająco wyglądać jako babcia", "Babciu, masz piękną rodzinę", "Wyglądasz tak młodo", "Jesteś piękną babcią i masz słodkiego wnuka", "To niesamowite. Pomyślności dla Ciebie i Twojej wspaniałej rodziny" - pisali internauci pod nagraniem.

@officialwettacosmn Reposting my most popular video just because Grandma Xavi @biancae #fyp #foryou #foryoupage #momsoftiktok #over30 #poseathome #InTheHouseparty original sound - User

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło: nypost.com, TikTok

Źródło zdjęcia głównego: Sally Anscombe/Getty Images/TikTok

Pozostałe wiadomości