Technologia

Gadżety do łazienki – na co warto postawić, aby ułatwić sobie codzienne życie?

Technologia

Aktualizacja:

Ostatnio w Dzień Dobry TVN rozmawialiśmy o gadżetach kuchennych, dlatego teraz przyszedł czas na urządzenia do łazienki. O tych najlepszych i najbardziej funkcjonalnych opowiedział Konrad Koterba, pasjonat technologii i gadżetów.

Gadżety do łazienki – pralka

Trudno wyobrazić sobie wyposażoną łazienkę bez pralki. Obecnie na rynku możemy znaleźć urządzenia, które dzięki odpowiednim funkcjom mogą naprawdę ułatwić życie. Konrad Koterba wskazał na model, który posiada aż trzy bardzo ciekawe mechanizmy. Pierwsza z nich to program z parą, który zabija wszystkie bakterie i wirusy. Para przenika tkaniny, pozwalając na pozbycie się wszystkich zarazków. Druga przydatna opcja, dostępna w wielu urządzeniach, pozwala na samooczyszczenie się bębna. Dzięki temu nie musimy zaopatrywać się w dodatkowe detergenty. Ostatnia zaś stanowi idealne rozwiązanie dla zapominalskich – specjalna „kieszonka” czyli otwór w drzwiczkach, pozwala na dorzucenie ostatniej pary brudnych skarpetek nawet gdy pranie już się rozpoczęło.

Gadżety do łazienki – dozownik na mydło

Marzycie o eleganckim i praktycznym dozowniku do mydła? Nic prostszego. Taki gadżet pozwala na mycie w całkowicie bezdotykowy sposób. „Dotknąć” będziemy musieli jedynie wody. Przydatny szczególnie w dzisiejszych czasach.

Gadżety do łazienki – głośnik Bluetooth

To gadżet idealny dla wszystkich miłośników dawania koncertów pod prysznicem. Głośnik zaopatrzony jest w specjalną przyssawkę, która pozwala na umieszczenie go w dowolnym miejscu pod prysznicem lub koło wanny, na płytkach. Koterba zachęca jednak do tego, aby zrezygnować z długich koncertów i nie marnować wody. Wybierzmy jeden utwór – to w zupełności wystarczy.

Gadżety do łazienki – urządzenie do mycia kabiny

Jak umyć kabinę równocześnie z obu stron? Teraz to możliwe dzięki specjalnemu urządzeniu, w którym dwa elementy posiadające gąbkę łączą się ze sobą poprzez magnes. Tyle wystarczy, aby zacząć z przyjemnością podchodzić do mycia prysznica.

Gadżety do łazienki – stojak na szczoteczki

Według ekspertów w niemalże każdym domu szczoteczki są źle przechowywane, przez co bakterie przenoszą się z jednej na drugą. Można jednak tego uniknąć, kupując stojak z lampą UV. Co więcej, urządzenie zawiera dozownik na pastę do zębów, dzięki czemu z łatwością można wycisnąć ją do końca, tak aby nic się nie zmarnowało.

Gadżety do łazienki – kosz z podziałem na kolory

Od teraz odpowiedzialność za całe pranie będzie rozłożona na wszystkich domowników. Segregacja na „białe, czarne i kolor” będzie odbywać się już podczas wrzucenia poszczególnych rzeczy do pojemnika na brudne pranie. Nigdy więcej zafarbowanych rzeczy.

Gadżety do łazienki – stylowy pojemnik na papier toaletowy

Coś dla prawdziwych estetów – zamiast zwykłego stojaka na papier, warto zaopatrzyć się w zabawna podstawkę. Konrad Koterba poleca taką w kształcie owieczki. Ciekawie i stylowo.

Zobacz także:

Czystość w łazience. Czym usunąć kamień z kabiny prysznicowej?

Dżungla na balkonie – prosty sposób, by przenieść się w tropiki

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Anna Mierzejewska

Pozostałe wiadomości