łazienka

  łazienka

  Umywalka stanowi niezbędny element wyposażenia każdej łazienki, jednak obok funkcji praktycznych, przypisuje się jej także rolę ozdoby pomieszczenia. W bogatej ofercie sklepów budowlanych znajduje się wiele modeli, różniących się między sobą kolorem, kształtem i techniką montażu. Jak wybrać ten właściwy?

  Kabiny prysznicowe bez brodzika to pomysł na nowocześnie i komfortowo urządzoną łazienkę. Nowoczesne projekty domów i aranżacje łazienek stawiają na minimalizm oraz rozwiązania pozbawione zbędnych elementów konstrukcyjnych. Dzięki temu łazienka nabiera lekkości, otwartości i optycznie ma większy rozmiar.

  Przyjemnie jest urządzać łazienkę, przynajmniej do czasu, gdy polega to tylko na szukaniu inspiracji. Gdy trzeba zająć się znalezieniem miejsca na niezbędne sprzęty, robi się nieco trudniej, ale tak naprawdę aranżacyjny sukces da się osiągnąć, gdy znajdziemy trafiony pomysł na łazienkę.

  Bidet powstał we Francji w XVII wieku, a służy do mycia okolic krocza po skorzystaniu z toalety. Za jego posiadaniem przemawiają nie tylko względy higieniczne, ale i zdrowotne.

  Łazienka - prawdziwa zmora większości mieszkań w Polsce. Mała, ciasna, niepraktyczna, nieustawna, a mimo to jakoś udaje nam się ją zagracić. Czasem przypomina PRL-owski skansen przeszłości słusznie minionej, czasem bliżej jej do eklektycznego misz-maszu (czyt. chaosu artystycznego). Jak sprawić, by łazienka była jednak funkcjonalna? Pomoże nam w tym Krzysztof Miruć - pasjonat urządzania praktycznych wnętrz.

  Styl grecki pozwoli stworzyć nadmorską atmosferę we własnych czterech ścianach. Jest bardzo żywy, radosny i zaraża pozytywną energią, a przy tym stanowi wyróżnienie naszego domu na tle pozostałych ze względu na jego nieszablonowość.

  Pralka w łazience nie zawsze prezentuje się dobrze, ale jest tam niestety niezbędna. Jak zabudować pralkę, aby wyglądała estetycznie, a łazienka nie straciła wizualnie na jej obecności? Poznaj kilka sprawdzonych rozwiązań.

  Armatura łazienkowa marki Steinberg to prawdziwa harmonia kształtów, kolorów i różnorodności. Wybierając produkty tej marki, masz pewność, że baterie do umywalki, wanny i prysznica będą służyły przez lata. Wszystko to bez przeciekania, rdzy czy usterek. Poznaj lidera w branży sanitarnej specjalizującego się w eleganckim wykończeniu baterii.

  Po aranżacji japońskiego ogrodu uczestnicy programu Dom Marzeń zajęli się łazienką. Musieli m.in. położyć płytki i pomalować ściany. Jak im poszło?

  Pani Elżbieta przeniosła kolory swojej szafy do wnętrza całego domu. Króluje tu czerń, biel i szarość. Przełamuje je turkus i dodatki w stylu glamour. W cyklu "Odpicowane Mieszkanie" dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Jaroszyńska i 130 metrów kwadratowych bezpiecznych kolorów i pięknych dodatków. Poda się Wam to wnętrze?

  Znajduje się w Krakowie i został wybrany przez amerykańskich dizajnerów do programu o najbardziej oryginalnych wnętrzach świata. Co takiego urzekło Amerykanów w domu zaprojektowanym przez architekta Roberta Skitka? Które miejsce w domu jest ulubionym miejscem jego właściciela? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Urszula Chincz. Zobaczcie te niezwykłe wnętrza!