TikTokerka obnażyła słabości urlopowiczów. Spór o leżaki na wakacjach all inclusive stał się hitem sieci

Leżaki przy hotelowym basenie.
Kłopotliwa rezerwacja leżaka - stały element wakacji all inclusive
Źródło: Nik West/Getty Images/TikTok
Podróżni odwiedzający zagraniczne kurorty nieraz mogli być świadkami tego rodzaju incydentów. Walka o leżaki to niemal tradycja, którą z godną podziwu gorliwością kultywują miłośnicy kąpieli słonecznych. Zdarza się, że turyści za wszelką cenę próbują zająć najlepsze miejsce przy hotelowym basenie. Najlepszym tego dowodem jest nagranie, które stało się hitem w mediach społecznościowych.

Kłopotliwa rezerwacja leżaka - stały element wakacji all inclusive

Wakacje w zagranicznym kurorcie kojarzą się z błogim relaksem i spokojem. Trudno jednak cieszyć się odpoczynkiem, kiedy na każdym kroku natrafić można na tłumy turystów. Wypełnione po brzegi restauracje, długie kolejki ustawiające się przed zabytkami czy trudny do zaakceptowania ścisk na plaży to zaledwie część problemów, na które narzekają urlopowicze.

Podróże samolotem i nie tylko 

Źródło: Dzień Dobry TVN
Słuchają się jej samoloty
Słuchają się jej samoloty
Czego nie wiesz o lataniu?
Czego nie wiesz o lataniu?
Spełniamy podniebne marzenie
Spełniamy podniebne marzenie
Rowerem przez Afrykę
Rowerem przez Afrykę
Jak wygląda życie polskich nomadek?
Jak wygląda życie polskich nomadek?
Robert Szulc zakończył podróż dookoła świata
Robert Szulc zakończył podróż dookoła świata

Dla entuzjastów opalania nie lada przeszkodę może stanowić także odwieczny spór o leżaki, toczący się pomiędzy hotelowymi gośćmi. Jego kulisy zostały pokazane na nagraniu, opublikowanym na TikToku przez turystkę odpoczywającą na Teneryfie.

Walka o leżaki stała się hitem na TikToku

Użytkowniczka TikToka postanowiła zadbać o to, by budząca mieszane uczucia praktyka stała się powodem do dyskusji. Opublikowała w sieci film, na którym wyraźnie widać, jak hotelowi goście w popłochu zajmują najlepsze leżaki. Niektórzy z nich nie są nawet przygotowani do opalania i zbierają się w okolicy basenu wyłącznie po to, by zarezerwować sobie miejsca na później.

Nagranie doczekało się ponad 8,6 mln wyświetleń. Autorka postu z całą pewnością nie spodziewała się takiego sukcesu. Być może jej starania skłonią urlopowiczów do głębokiej refleksji nad zasadnością takiego postępowania.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Magdalena Brzezińska

Źródło: turystyka.wp.pl, TikTok

Źródło zdjęcia głównego: Nik West/Getty Images/TikTok

podziel się:

Pozostałe wiadomości