Styl życia

Udowadniają, że nigdy nie jest za późno na realizację marzeń. "Człowiek może robić różne rzeczy, tylko musi chcieć"

Styl życia

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Reporter:
Alicja Myśliwiec
Nie ma rzeczy niemożliwych
Nie ma rzeczy niemożliwychDzień Dobry TVN
wideo 2/20

Marzenia warto spełniać w każdym wieku. Chociaż podążanie za głęboko skrywanymi pragnieniami może wydawać się nie lada wyzwaniem, z całą pewnością warto się na to zdecydować. W Dzień Dobry TVN przekonywały o tym była księgowa Anna Jakubiec i szef kuchni Beata Skorek.

Anna Jakubiec i Beata Skorek spełniają marzenia z młodości

Anna Jakubiec i Beata Skorek przez lata wiodły szczęśliwe życie, poświęcając się pracy zawodowej i rodzinie. Nie zapomniały jednak o marzeniach z młodości, które przez cały ten czas ustępowały miejsca codziennym obowiązkom. Obie panie zdecydowały się ukończyć studia po pięćdziesiątce.

- Zaczęłam studia doktoranckie na wydziale filozofii. To pozwoliło mi poczuć, że człowiek może robić różne rzeczy, tylko musi chcieć (...). Jak ktoś ma jakieś marzenia, to powinien je zrealizować - zapewniła Anna Jakubiec.

Na realizację marzeń nigdy nie jest za późno

Anna Jakubiec postawiła na edukację, jednocześnie skupiając się na jednej ze swoich największych pasji z młodości - lotnictwie. Z kolei Beata Skorek została dumną właścicielką food tracka i postanowiła obronić tytuł magistra na kierunku film i fotografia. W realizacji marzeń wspiera ją ukochany mąż, Artur.

- Jeżeli ktoś coś odłożył, to powinien kiedyś po to sięgnąć i spróbować jeszcze raz. Dać temu szansę - podsumowała Beata Skorek.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Reporter: Alicja Myśliwiec

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości