Matka pana młodego dowiedziała się, że wybranka syna to jej córka. Wzruszający moment uchwyciła kamera

Ślub młoda para
JovanaT/Getty Images
Zaskakujące wydarzenia w trakcie ślubu często mają miejsce w serialach albo komediach romantycznych. Okazuje się, że przytrafiają się także w rzeczywistości. Podczas uroczystości ślubnej wyszło na jaw, że panna młoda jest... córką matki pana młodego, czyli swojej teściowej. Pełna emocji i łez chwila została uwieczniona na nagraniu. Mimo wszystko para połączyła się węzłem małżeńskim.

Matka pana młodego odkryła, że jej przyszła synowa jest jej córką

Życie samo pisze czasem scenariusze, które zdecydowanie nadawałyby się na film. Tego typu historia miała miejsce podczas ślubu w chińskim Suzhou w prowincji Jiangsu. Podczas uroczystości okazało się bowiem, że panna młoda jest córką matki pana młodego. Ale to nie wszystko.

Podczas ślubu matka pana młodego zauważyła, że jej przyszła synowa ma na dłoni charakterystyczne znamię - dokładnie takie, jakie miała jej zaginiona córka, której ta przez lata bezskutecznie poszukiwała.

Przyszła synowa córką pana młodego

W trakcie uroczystości matka pana młodego odkryła, że jej przyszła synowa jest jej biologiczną córką, która zaginęła kilka lat temu. Od tego czasu kobiety w ogóle nie miały ze sobą kontaktu. Emocjom nie było końca. Ale to nie wszystko. Okazało się bowiem, że... pan młody nie jest biologicznym synem głównej bohaterki - został adoptowany. Dzięki temu ostatecznie doszło jednak do ślubu.

Co działo się z zaginioną córką? Po prostu została przygarnięta przez swoich obecnych rodziców. Znaleźli ją na poboczu drogi. Na koniec panna młoda przyznała, że spotkanie z biologiczną matką było dla niej dużo większym szczęściem niż samo wesele.

Izabela Janachowska o trendach ślubnych na 2021 rok. Jaką suknię wybrać? Zobacz wideo:

x-news

Zobacz też:

Iga Śmiechowicz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zrobiła operację plastyczną. Nam zdradziła całą historię

Elżbieta Romanowska planuje swój ślub. "Pójdę chyba w czarnej sukni, dla odmiany"

Agnieszka Sienkiewicz upiekła zachwycający tort na urodziny córki. "Robiła go przez pół nocy"

Autor: Luiza Bebłot

Źródło: gazeta.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości