Styl życia

Casting na prezentera pogody Dzień Dobry TVN trwa. Uczestnicy dostali trudne zadanie

Styl życia

Autor:
Daria
Pacańska
Prezenterem pogody być…
Prezenterem pogody być…Dzień Dobry TVN
wideo 2/6

Trwa casting na prezentera pogody Dzień Dobry TVN. Od kilku tygodni uczestnicy poddawani są wielu próbom, dzięki, którym jurorzy wyłonią pogodynkę lub pogodynka. Jak poradzili sobie z mapą?

Casting na prezentera pogody Dzień Dobry TVN

Uczestnicy castingu na prezentera pogody Dzień Dobry TVN musieli wykonać wiele zadań. Prezentowali już pogodę, jeżdżąc na rolkach czy opowiadali o egzotycznych zwierzętach w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Ostatnio Tomasz Zubilewicz uczył przyszłych pogodynków, jak obchodzić się z mapą w wirtualnym studiu. W tym zadaniu trzeba było wykazać się sporą wyobraźnią, żeby w odpowiedni sposób pokazywać konkretne część kraju.

Trwa casting na prezentera pogody Dzień Dobry TVN

W castingu na prezentera pogody postanowiło wziąć udział kilkaset osób. Z tak licznej grupy wyłoniono dziesięciu chętnych, którzy muszą się zmierzyć z różnymi zadaniami jurorów oraz gości.

Do następnego etapu przeszło zaledwie pięciu uczestników. Osoba, która wygra casting musi być gotowa na podróże po całym kraju i niespodziewane zwroty akcji podczas relacji na żywo.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości