prognoza pogoody

  Jaka będzie temperatura? Sprawdź prognozę pogody na środę.

  Jaka będzie temperatura? Czy będzie padał deszcz? Sprawdź prognozę pogody na wtorek.

  Jaka będzie pogoda w czwartek 22 września? Chmury, przelotne deszcze i lokalne burze to w ostatnim czasie obowiązkowe elementy warunków atmosferycznych w Polsce. Sprawdź prognozę.

  Lato skończyło się na dobre, czego najlepiej dowodzą zmiany pogody. W czwartek, 15 września nie powinniśmy spodziewać się ocieplenia. Temperatura wyniesie maksymalnie 20 st. C. Miejscami wystąpić mogą burze z drobnym gradem.

  Co przepowiadają synoptycy?

  Synoptycy zapowiadają gwałtowne burze z gradem.

  Sprawdź, jakiej pogody możemy spodziewać się po wakacjach.

  Pogoda na piątek 26 sierpnia 2022 roku

  Jaka będzie pogoda we wtorek, 16 sierpnia 2022 r.? W ocenie synoptyków na odpoczynek od upałów przyjdzie nam jeszcze poczekać. Wtorek będzie bardzo ciepły, w niektórych regionach kraju słupki na termometrach przekroczą 30. kreskę. Mogą pojawiać się także przelotne opady deszczu oraz burze. Co jeszcze przyniesie nam pogoda?

  Jaka będzie pogoda w piątek, 22 lipca. Po bardzo gorącym czwartku czeka nas kolejny ciepły dzień. Termometry znowu przekroczą trzydziestą kreskę, do tego w niektórych regionach kraju należy spodziewać się przelotnych opadów i burz. Sprawdź prognozę pogody.

  Pojawią się przelotne opady i lokalnie burze.

  Poniedziałek, 11 lipca nie przyniesie gwałtownych zmian w pogodzie.

  Środa zapowiada się pochmurna. Pojawią się opady i silniejsze podmuchy wiatru. Po męczących, upalnych dniach, można spodziewać się ochłodzenia.

  Jaka będzie pogoda w poniedziałek 4 lipca? Wraz z początkiem nowego tygodnia nad Polskę powrócą burze i gradobicia. Znów będzie gorąco, termometry wskażą nawet 31 st. Sprawdź prognozę pogody.

  Jaka będzie pogoda w czwartek 30 czerwca? Dzień zapowiada się naprawdę gorąco. IMGW ostrzega przed burzami z gradem. Sprawdź, gdzie zagrzmi najmocniej.

  W czwartek, 23 czerwca 2022 r. w całej Polsce będzie pogodnie, słonecznie i bez opadów deszczu. Termometry będą wskazywać nawet 27 stopni C. Zobacz prognozę pogody dla poszczególnych miast. Ile będzie stopni?

  Jaka pogoda będzie w czwartek, 9 czerwca 2022 roku? Nad Polską nadal znajduje się pofalowany front atmosferyczny. Należy przygotować się na wysokie temperatury i związane z nimi burze oraz silny wiatr. Zachmurzenie umiarkowane i duże.

  W wielu regionach Polski można spodziewać się burz, opadów deszczu, a nawet gradu. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał alerty pierwszego stopnia dla 13 województw. Sprawdź, gdzie nastąpi załamanie pogody.

  Jaka będzie pogoda we wtorek 24 maja 2022 r.? Po rześkim weekendzie czas na burzowy tydzień. Synoptycy IMGW planują wydać ostrzeżenia. Gdzie można się spodziewać niebezpiecznych zjawisk pogodowych?

  Po pogodnym początku tygodnia, w czwartek nastąpi załamanie pogody. Będzie deszczowo i wietrznie w całym kraju. Temperatura będzie sięgać 28 st. C.

  Po słonecznym wtorku, w środę nastąpi niewielkie załamanie pogody na północy Polski. W pozostałej części kraju będzie bezchmurnie. Temperatura będzie sięgać 27 st. C.

  Wtorek jedynym dniem bez zagrożeń.

  Synoptycy zapowiadają częściowe zachmurzenie i lokalne burze. Temperatura maksymalna wyniesie 19 st. C.

  W ostatnich latach pogoda w majówkę nie rozpieszczała i krzyżowała plany wyjazdowe wielu Polaków. Czy w tym roku będzie szansa na spędzanie czasu niekoniecznie pod dachem lub parasolem? Sprawdź prognozę pogody na majówkę 2022.

  Synoptycy przewidują, że temperatura w nocy z soboty na niedzielę na obszarze niemal całego kraju może spaść poniżej zera.

  Jaka będzie pogoda w środę? W niektórych częściach Polski może spać śnieg. Mogą występować również przymrozki. Na drogach będzie ślisko. Sprawdź prognozę pogody.

  W ostatnich dniach pogoda nas rozpieszcza: w wielu regionach kraju świeci piękne słońce. Czy taka aura utrzyma się także w środę? Synoptycy nie pozostawiają złudzeń, jednak nie wszystkie rejony będą cieszyły się sprzyjającymi warunkami. Gdzie pojawi się zachmurzenie? Jaka pogoda będzie w czwartek?

  Musimy liczyć się z tym, że w sobotę będą obowiązywały alarmy trzeciego, najwyższego stopnia, a także drugiego i pierwszego. W których województwach będzie najmocniej wiało? IMGW wydało prognozę zagrożeń.

  Noc i sobotni (5 lutego) poranek mogą być bardzo niebezpieczne. Synoptycy z IMGW wydali ostrzeżenia przed bardzo silnym wiatrem. Mieszkańcy, których regionów powinni szczególnie uważać?

  W niedzielę na terenie Polski będzie występowało zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Lokalnie będą występowały opady deszczu oraz deszczu ze śniegiem, śniegu, a nawet krupy śnieżnej. IMGW ostrzega przed bardzo silnym wiatrem, RCB wydało alert.