Newsy

Kinowe hity w Twoim domu. Oto propozycje Ani Wendzikowskiej na rodzinny seans filmowy

Newsy

Aktualizacja:

Z uwagi na ryzyko związane z rozprzestrzenianiem się koronawirusa instytucje państwowe oficjalnie zaleciły ograniczyć wychodzenie z domu. Dla wielu osób zagospodarowanie nadprogramowego czasu wolnego to ogromne wyzwanie. Nasze filmowe propozycje zapewnią Twojej rodzinie rozrywkę bez wychodzenia z domu.

Rodzinne filmy na DVD

Niedawno wytwórnia Disneya wypuściła na DVD unikatową kolekcję swoich kinowych hitów, zatytułowaną „Uwierz w magię”. W zestawie znalazły się takie tytuły, jak: „Piękna i Bestia” z Emmą Watson w roli głównej, czy „Dumbo”. W najnowszej adaptacji przygód małego słonia o wielkich uszach, wystąpili m.in. Danny DeVito i Colin Farrell.

Nieśmiertelna i bardzo budująca historia. Zwłaszcza w czasach hejtu i wytykania palcami. To jest historia, która można dziecku pokazać mówiąc: „Celebruj swoją inność i indywidualność”

– zauważyła Anna Wendzikowska.

W ramach kolekcji ukazały się również filmy o przygodach Mary Poppins – zarówno pierwsza część z 1964 roku, w której wystąpiła Julie Andrews, jak i najnowsza wersja z Emily Blunt w tytułowej roli, czyli „Mary Poppins powraca”.

Piękna historia o tym, że warto odnaleźć w sobie dziecko, warto odnaleźć radość w różnych sytuacjach, celebrować wewnętrzną radość, wewnętrzne dziecko i uczyć się od dzieci wewnętrznej radości

– powiedziała dziennikarka.

ZOBACZ: Rozrywka bez wychodzenia z domu. Najciekawsza oferta filmów i seriali

Co można obejrzeć w telewizji?

Fani kina akcji mogą przygotować się na moc wrażeń. W piątek i niedzielę na antenie TVN emitowany będzie „Jurassic World”, czyli kontynuacja historii o słynnym parku rozrywki, którego główną atrakcją są dinozaury. W rolach głównych: Chris Pratt i Bryce Dallas Howard.

Jest coś fascynującego w dinozaurach i one fascynują ludzi od setek lat. Z drugiej strony mamy tu historię, o tym, czy warto igrać z naturą, czy może lepiej zostawić, ją w spokoju

– zauważyła Wendzikowska.

Z kolei TVN7 przygotowało propozycję, która zainteresuje wielbicieli magii w każdym wieku. W sobotę, niedzielę i poniedziałek przeniesiemy się do Szkoły Magii i Czarodziejstwa, gdzie Harry Potter i jego towarzysze wyruszą na poszukiwanie Komnaty Tajemnic.

Wieczór filmowy z Player.pl

Dla tych, którym wciąż mało filmowych wrażeń odsyłamy na Player.pl. Portal ma w swojej ofercie zarówno nowości, jak i kinowe klasyki. Rodzinny wieczór bez wątpienia umili seans „Krainy Lodu”, czy „Małej stopy”.

To jest fajna historia, która pod powłoką rozrywki przemyca bardziej uniwersalną myśl

– stwierdziła Anna Wendzikowska.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Zbyt dużo wolnego czasu przez koronawirusa? Gwiazdy radzą jak go wykorzystać

Zamknięte szkoły i przedszkola. Jak kreatywnie spędzić te 2 tygodnie z dziećmi w domu?

Daniel Craig pozuje bez koszulki. Fanka: „Bond jest w każdej części ciebie”

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor: Agata Polak

Pozostałe wiadomości