Gwiazdy

Daniel Craig pozuje bez koszulki. Fanka: „Bond jest w każdej części ciebie”

Daniel Craig

x-news

Gwiazdy

Daniel Craig pozuje bez koszulki. Fanka: „Bond jest w każdej części ciebie”

Daniel Craig

x-news

Daniel Craig pojawił się na okładce prestiżowego magazynu „GQ”. Aktor pokazał się bez koszulki. Jego forma robi wrażenie. Nie uwierzysz ile ma lat!

Odważna sesja Jamesa Bonda

W listopadzie do kin trafi kolejna część filmu o przygodach detektywa Jamesa Bonda. „No time to die” to piąty i ostatni już występ Craiga w tej roli. Agent 007 towarzyszył mu przez 14 lat. W czasopiśmie „GQ” brytyjski aktor opowiedział o kulisach, jak sam to nazwał inicjacji w postać legendarnego detektywa. Przy okazji wywiadu Craig wziął udział w sesji zdjęciowej. Aktor pozuje bez koszulki. Niewiarygodne, że ma już 52 lata! Niejeden pozazdrościłby mu formy. Fani w komentarzach nie dowierzają, jak dobrze wygląda aktor.

Jak to możliwe, że ma ciało 20-latka, a twarz 40-latka
To najgorętsza rzecz, jaką kiedykolwiek zobaczyłem. Zaraz wracam – idę na siłownię

- piszą. 


Nowy Bond – o czym będzie?

Wiadomo co nieco na temat fabuły najnowszej części filmu o Jamesie Bondzie - „No time to die”. Detektyw ma odejść z czynnej służby i wieść spokojne życie emeryta na Jamajce. Zgodzi się jednak pomóc swojemu znajomemu z CIA w uratowaniu znanego naukowca. Doprowadzi go to do starcia z tajemniczym przeciwnikiem, dysponującym groźną technologią.

Zobacz też:


Co sądzisz o tym artykule?
77
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0