Newsy

Została upokorzona w samolocie, bo ma duży biust. Żąda przeprosin od linii lotniczej

Newsy

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
kobieta.gazeta.pl
Samolot, kobieta na pokładzie samolotu

Leia Parker to posiadaczka największego sztucznego biustu w Wielkiej Brytanii. Kobieta podzieliła się w mediach społecznościowych opowieścią o przykrym doświadczeniu, z którym musiała się zmierzyć podczas lotu z Los Angeles do Londynu. Całą podróż spędziła w ciasnej kuchni, w której umieściły ją stewardessy. Powód? Piersi Parker przeszkadzały innym podróżującym.

Wielka Brytania. Posiadaczka największego biustu nie mieściła się na siedzeniu w samolocie

Leia Parker zasłynęła w Wielkiej Brytanii jako influencerka, modelka, tancerka erotyczna oraz posiadaczka największego sztucznego biustu w rozmiarze 32T. Kobieta chętnie dzieli się fragmentami swojego życia prywatnego na Instagramie, dlatego też nie omieszkała wspomnieć o sytuacji, która spotkała ją podczas ostatniego lotu na trasie Los Angeles - Londyn.

Biust

Dlaczego wierzymy w pseudoreklamy?
Dlaczego wierzymy w pseudoreklamy?Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Problem pojawił się już od samego momentu wejścia Parker na pokład maszyny. Leia, a dokładniej jej duży biust, nie mieściły się na siedzeniu. Ulokowane blisko siebie rzędy foteli uniemożliwiały kobiecie komfortową podróż, która miała trwać około 10 godzin. Influencerka leciała w klasie ekonomicznej.

Leia Parker spędziła lot w ciasnej kuchni. Domaga się przeprosin od linii lotniczej

Jak się okazuje, dużych rozmiarów biust brytyjskiej instagramerki nie tylko nie mógł zmieścić się w wyznaczonym do siedzenia miejscu, lecz także przeszkadzał innym pasażerom, którzy złożyli skargę.

- Jedna z pasażerek zażądała od stewardessy, aby "ta dziewczyna i jej głupi biust" się ruszyły. Powiedziała, że ciągle napieram na jej chłopaka, ale tam po prostu nie było zbyt wiele miejsca - komentuje w rozmowie z aoadailynews.com Leia Parker.

Influencerka nagłośniła sprawę w mediach. Twierdzi, że czuje się poszkodowana, ponieważ musiała spędzić lot w ciasnej kuchni, do której została przeniesiona. Kobieta żąda oficjalnych przeprosin od pracowników linii lotniczej.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: kobieta.gazeta.pl

Źródło zdjęcia głównego: Greg Bajor/Getty Images

Pozostałe wiadomości