Moda i Uroda

"Poczuję się jak patriotka, nawet bez ubrania". W Rosji powstały implanty biustu z flagą narodową

Moda i Uroda

Implanty piersi

Nie niespotykany pomysł wpadł jeden z rosyjskich lekarzy specjalizujący się w medycynie estetycznej. Swoim pacjentkom proponuje nietypowe implanty piesi wyrażające poparcie dla zbrojnej inwazji na Ukrainę. W sieci zawrzało.

Niezwykłe implanty piersi

Nikt nie ma wątpliwości, że rosyjska propaganda jest współwinna masakrze, do której dochodzi w Ukrainie. Wszechobecna w mediach indoktrynacja na każdym kroku utwierdza Rosjan, że inwazja na suwerenne państwo była czyś nie tylko słusznym, ale również uzasadnionym. Po tym jak na rynku pojawiły się lizaki w kształcie litery "Z", czas by rozumiana w specyficzny sposób miłość do narodu zajrzała do gabinetów medycyny estetycznej.

Uroda

Urodę poprawiamy już od starożytności
Urodę poprawiamy już od starożytności Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Jewgienij Dobreykin, chirurg plastyczny, przedstawił światu nową generację implantów. Rosyjskie patriotki mogą wybrać pomiędzy kolorami wojskowego kamuflażu lub flagą federacji. Chirurg w reklamie umieszczonej w mediach społecznościowych zapewnił, że grafika, o którą wzbogacono silikonowe wkładki, jest całkowicie bezpieczna dla użytkowników.

Patriotyczne implanty

W spocie kontrowersyjnych implantów wystąpiła domniemana pacjentka, które zdecydowała się na powiększenie biustu metodą patriotyczną.

Chcę być najpiękniejsza i najmodniejsza, mieć coś naprawdę ekskluzywnego, a implanty "Rosgrud" są tym, czego potrzebuję - cytuje zadowoloną klientkę portal o2.pl. - Nie zawsze mogę nosić przy sobie flagę, czasami nawet nie mam gdzie włożyć paszportu, "Rosgrud" sprawi, że poczuję się jak patriotka, nawet jeśli nie mam na sobie ubrania - podkreśliła.

Również sam twórca nieoczywistych implantów nie potrafił wyjść z podziwu nad swoim dziełem.

- Prawdziwi patrioci będą mogli wybrać model, który będzie bliższy ich sercom, dosłownie i w przenośni - zachwalał. - Stylowe rozwiązanie dla tych, którzy kochają ojczyznę i chcą mieć coś więcej niż tylko naklejkę na samochód czy tatuaż na ramieniu - podsumował.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Źródło zdjęcia głównego: gorodenkoff / Getty Images

Pozostałe wiadomości