Gwiazdy

"Krótka piłka" z Joanną Krupą. Jaką jest mamą?

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Reporter:
Mateusz Hładki
Krótka piłka z Joanną Krupą
Krótka piłka z Joanną Krupą Dzień Dobry TVN
wideo 2/11

Joanna Krupa była gościem kolejnego odcinka cyklu "Krótka piłka" Mateusza Hładkiego. Gwiazda opowiedziała m.in. co chciałaby w sobie zmienić i jaką jest mamą dla dwuletniej Ashy-Leight. Jak jurorka "Top Model" poradziła sobie z pytaniami reportera? Sprawdź.

"Krótka piłka" z Joanną Krupą

Joanna Krupa spotkała się z Mateuszem Hładkim na planie 11 edycji programu "Top Model". - Spędzam tu od 12. do 15. godzin w ciągu dnia - wyjaśnia jurorka. Gwiazda opowiedziała, że w pracy najbardziej denerwują ją nieprzygotowani kandydaci. Rzeczą, którą ma zawsze przy sobie jest telefon, a przygotowanie makijażu i stylizacji zajmuje jej około 2. godziny.

Osobowość telewizyjna zdradziła, że w podróż dookoła świata zabrałaby Dawida Wolińskiego. - Spędziliśmy już czas w sylwestra i Miami, byliśmy też razem w Grecji - tłumaczyła. Jej ulubione słowo w języku polskim to jagodzianka. - Jak mama jest w Polsce, ciągle mnie męczy, żeby jeździć do Gessler po jagodziankę - opowiedziała.

Jaką mamą jest Joanna Krupa?

Modelka podkreśla, że najbardziej lubi w sobie jej serce, jednak zdecydowanie chciałaby być mniej wrażliwa. Jej ulubionym aktorem jest słynny "Superman" Henry Cavill, gwiazda uwielbia też kultowe piosenki Whitney Houston. Joanna Krupa opowiedziała o tym, w jaki sposób udaje jej się zachować nienaganną sylwetkę. Okazuje się, że jest zwolenniczką treningu EMS.

Definicją idealnych wakacji dla jurorki "Top Model" jest wyjazd w towarzystwie córki. Jaką jest mamą? - Myślę, że fajną, energetyczną i daje dużo miłości. Jestem jak jej przyjaciel - podkreśliła. Gdyby miała poprowadzić Dzień Dobry TVN chciałaby stworzyć duet z Mateuszem Hładkim.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki zobaczysz na Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Reporter: Mateusz Hładki

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości