Newsy

Niemowlę nie żyje, ranni chłopcy w szpitalu. Policja szuka matki. "Skierowano dodatkowe siły"

Newsy

Autor:
Aleksandra
Matczuk,
katke
Źródło:
TVN24/Gazeta.pl
Policja

Funkcjonariusze odnaleźli zwłoki miesięcznej dziewczynki w jednym z mieszkań w Warszawie. Według nieoficjalnych wiadomości dziecko miało rany kłute. W lokalu przebywało również dwóch chłopców, prawdopodobnie są oni braćmi ofiary. Policja prowadzi intensywne poszukiwania matki.

Mokotów. Znaleziono zwłoki niemowlaka

Do tragedii doszło w jednym z mieszkań przy ulicy Aleja Wilanowska w Warszawie. W nocy z soboty na niedzielę policjanci odnaleźli tam zwłoki miesięcznego dziecka. Według nieoficjalnych informacji uzyskanych przez reportera TVN24, niemowlę miało rany kute. Funkcjonariusze rozpoczęli intensywne poszukiwania jego matki. 

Żałoba

O życiu, reinkarnacji i śmierci klinicznej
O życiu, reinkarnacji i śmierci klinicznejDzień Dobry TVN
wideo 2/3

Okazuje się, że w mieszkaniu przebywała jeszcze dwójka dzieci. Jak podaje portal Gazeta.pl, chłopcy również mieli widoczne obrażenia. Stan 3- i 9-latka jest poważny, ale ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Maluchy zabrano do szpitala i są pod opieką lekarzy.

Warszawa. Policja szuka matki

Trwają poszukiwania matki. Rzecznik Komendy Stołecznej Policji Sylwester Marczak przekazał, że na miejsce "skierowano dodatkowe siły, psy tropiące oraz oddział prewencji policji".

- Cały czas te poszukiwania były w nocy prowadzone i są prowadzone nadal. Policjanci w nocy pod nadzorem prokuratury prowadzili na miejscu liczne czynności - tłumaczył w rozmowie z TVN24.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Więcej na ten temat w TVN24.

Zobacz także:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Aleksandra Matczuk, katke

Źródło: TVN24/Gazeta.pl

Źródło zdjęcia głównego: Ablokhin/Getty Images

Pozostałe wiadomości