Newsy

8-latek śmiertelnie postrzelił roczną dziewczynkę. Jej dwuletnia siostra jest ranna

Newsy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
ABC news / Rmf24.pl
Dzieci i broń

Do tragicznego wydarzenia doszło na Florydzie. 8-letni chłopiec, który znalazł broń swojego ojca, przypadkowo oddał strzał, śmiertelnie raniąc roczną dziewczynkę. 45-letni mężczyzna został aresztowany pod zarzutem m.in. niewłaściwego przechowywania broni.

USA. 8-latek strzelił do rocznej dziewczynki

Tragiczne zdarzenie miało miejsce w motelu w Pensacoli na Florydzie. Lokalne władze podały, że 45-letni mężczyzna trzymał naładowaną broń w szafie w kaburze. Gdy wyszedł z pokoju jego 8-letni syn znalazł pistolet i zaczął się nim bawić. Niestety skończyło się to tragicznie.

Trudne historie

Prawdziwa historia porwania trzech kobiet
Prawdziwa historia porwania trzech kobietDzień Dobry TVN
wideo 2/3

Dziecko przebywało w pokoju z partnerką ojca i trójką jej dzieci. W pewnym momencie 8-latek śmiertelnie postrzelił roczną dziewczynkę. Zranił jej 2-letnią siostrę - na szczęście jej życie nie jest zagrożone. Jak podaje portal ABC news, mężczyzna chciał zatuszować zbrodnię, nim na miejscu pojawią się funkcjonariusze.

Tragedia w USA. 45-latek usłyszał zarzuty

Ojciec 8-latka został aresztowany i postawiono mu już wstępne zarzuty. Według informacji przekazanych przez szeryfa hrabstwa Escambia Chipa Simmonsa, 45-latek ma bogatą przeszłość kryminalną. W związku z tragicznymi wydarzeniami oskarżono go m.in. o posiadanie broni palnej przez skazanego, jej niewłaściwe przechowywanie oraz utrudnianie śledztwa.

Mężczyzna ma na swoim koncie aż 14 wyroków za różnego rodzaju przestępstwa np. pobicie, czy sprawy związane z handlem narkotykami. Matce zmarłej dziewczynki nie postawiono na ten moment żadnych zarzutów.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: ABC news / Rmf24.pl

Źródło zdjęcia głównego: M-Production/Getty Images

Pozostałe wiadomości