8-letnia modelka i 13-letni bloger ogłosili, że są "parą". Publikują zdjęcia z łóżka

Dzieci
Jun/Getty Images
Ostatnio w sieci zawrzało za sprawą 8-letniej Milanie z Ukrainy i 13-letniego Pawla z Rosji, którzy ogłosili, że są w związku. Zakochani publikują w mediach społecznościowych fotografie, na których leżą w objęciach w łóżku, przytulają się, całują. Zostało wszczęte śledztwo.

Na Ukrainie zdjęcia blogerów: 8-letniej Milanie z Ukrainy i 13-letnim Pawle z Rosji wywołały prawdziwy skandal. Rzecznik praw dziecka Mykoła Kułeba w tej sprawie zwrócił się do policji i służb socjalnych.

Kontrowersyjne zdjęcia

Jak pisze Suspilne, według Kułeby publikacja takich materiałów jest amoralna i niedopuszczalna.

- To bardzo prowokacyjne materiały, które mogą mieć negatywny wpływ nie tylko na te dzieci, ale też na całe dziecięce audytorium Ukrainy - podkreślił.

Ocenił też, że zachowanie 8-latki i 13-latka jest seksualizowane. Według niego "producenci" ich profili są w Moskwie. Stwierdził, że świadczy o tym to, że wiele materiałów zostało wykonanych właśnie w rosyjskiej stolicy.

Policja wszczęła śledztwo

We wtorek policja poinformowała portal Suspilne, że matkę ośmiolatki wezwano na przesłuchanie, a w sprawie wszczęto postępowanie karne z artykułu dotyczącego przygotowywania i rozpowszechniania pornografii.

Matka modelki mody dziecięcej twierdzi, że między dziećmi zawiązało się prawdziwe uczucie, podkreśla, że "to ich życie" i prosi "nieżyczliwych", by się w to nie wtrącali.

Jak pisze Suspilne, niektórzy dziennikarze i blogerzy twierdzą, że niewykluczone, iż blogi dzieci prowadzone są przez ich rodziców, którzy czerpią zyski z reklam.

Zobacz wideo: 14 lat więzienia dla sprawcy gwałtu na 13-miesięcznej dziewczynce

Zobacz także:

Autor: Dominika Czerniszewska

Źródło: PAP

podziel się:

Pozostałe wiadomości