skandale seksualne

    skandale seksualne

    W grudniu 2020 roku Peter Nygård, magnat branży odzieżowej, został oskarżony i postawiony przed sądem za przestępstwa seksualne oraz handel żywym towarem. Pozew zbiorowy złożyło ponad 80 kobiet. Kim tak naprawdę był "król mody"? Odpowiedzi na to pytanie poszukali twórcy "Afery seksualne króla mody" - czteroodcinkowego serialu dokumentalnego discovery+ Originals, który od 22 marca można oglądać w Playerze.

    Kontynuację głośnego reportażu na temat kardynała Stanisława Dziwisza pokaże w poniedziałkowy wieczór TVN24. Tematem dokumentu były zaniedbania krakowskiego hierarchy przy wyjaśnianiu zgłaszanych mu przestępstw seksualnych duchownych. „Don Stanislao. Post Scriptum” ma pokazać m.in. rozmowę na temat szans utworzenia niezależnych komisji kościelnych do spraw wyjaśnienia skandali.

    Byłemu szefowi Międzynarodowego Funduszu Walutowego Dominique'owi Strauss-Kahnowi zarzucano ostatnio, że był głównym beneficjentem i inicjatorem "libertyńskich wieczorów" z udziałem prostytutek w Lille, Brukseli, Paryżu i Waszyngtonie. Jednak sąd w Lille na północy Francji uniewinnił go. To nie był pierwszy skandal seksualny z jego udziałem. Co na ten temat sądzą goście Dzień Dobry TVN psychoterapeuta Robert Rutkowski i pisarka, działaczka społeczna Manuela Gretkowska? Czy w Polsce były podobne seksafery? Czy osoby, które płacą za seks mają słabą osobowość?