Nastoletni aktor nie żyje. "Miał przed sobą świetlaną przyszłość"

Autor:
Sabina
Zięba
Źródło:
Świat seriali, The New York Post, MSN

Media obiegła smutna informacja o śmierci 18-letniego aktora. Tyler Sanders był znany z wielu produkcji, a jego role były doceniane. Nic nie wskazywało na to, że może się pożegnać z życiem.

Kim był Tyler Sanders?

Tyler Sanders wcześnie rozpoczął swoją aktorską karierę, bo już w wieku 10 lat. Chłopak zagrał m.in. w "9-1-1: Teksas", "Rekrucie", "Fear the Walking Dead" czy "Dodaj Magii: Miasto tajemnic". Wiadomo, że zajmował się również improwizacją oraz stand-upem. W 2021 roku otrzymał nominację do nagrody Daytime Emmy 2021. W produkcji są dwa niezależne filmy z jego udziałem.

Rozmowy o śmierci

Jak zabezpieczyć bliskich na wypadek swojej śmierci?
Jak zabezpieczyć bliskich na wypadek swojej śmierci?Dzień Dobry TVN
wideo 2/2

Nic nie wskazywało na to, że chłopak może niebawem umrzeć. Był aktywny w mediach społecznościowych i jeszcze kilka dni temu publikował swoje zdjęcia na Instagramie. Tym bardziej więc informacja, która obiegła media wprawiła w osłupienie internautów i fanów młodego aktora.

Przyczyna śmierci Tylera Sandersa

Tyler Sanders zmarł w czwartek 16 czerwca w swoim rodzinnym domu w Los Angeles, jednak przedstawiciele aktora potwierdzili tę informację dopiero w piątek wieczorem. Jak informuje "The New York Post", przyczyna śmierci Sandersa nie jest znana i jest obecnie określana jako "odroczona". Lekarz sądowy "prosi o dalsze dochodzenie w tej sprawie, w tym dodatkowe badania, które ustalą przyczynę zgonu". Niebawem odbędzie się sekcja zwłok nastolatka.

- Przyczyna śmierci Tylera jest na razie nieznana i obecnie badana. Nie mogę udzielać dalszych komentarzy ze względu na dobro śledztwa. Tyler był utalentowanym aktorem, miał przed sobą świetlaną przyszłość. Pochodził ze wspaniałej rodziny, która prosi o poszanowanie ich prywatności w tym trudnym czasie - powiedział w rozmowie z "The New York Post" agent Sandersa, Pedro Tapia.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji na Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Sabina Zięba

Źródło: Świat seriali, The New York Post, MSN

Źródło zdjęcia głównego: Eric McCandless/Contributor/Getty Images

Pozostałe wiadomości