Newsy

Ruszyły zdjęcia do ekranizacji "Motylka" Katarzyny Puzyńskiej. "Projekt trafił w bardzo dobre ręce"

Newsy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Ekranizacja "Motylka" Player.pl

Katarzyna Puzyńska to jedna z najbardziej cenionych autorek kryminałów w Polsce. Jej saga kryminalna cieszy się dużą popularnością wśród czytelników. Pisarka ogłosiła, że ruszyły już prace nad ekranizacją pierwszego tomu wciągającej serii o Lipowie.

Twórczość Katarzyny Puzyńskiej

Katarzyna Puzyńska jest autorką kryminałów, książek non-fiction oraz fantasy. Lipowska saga to trzymające w napięciu kryminały psychologiczne zawierające zarówno aspekty społeczne, jak i obyczajowe. Publikacje cieszą się dużym zainteresowaniem wśród polskich czytelników.

Kultura i sztuka

Sztuka polskiego plakatu
Sztuka polskiego plakatu Dzień Dobry TVN
wideo 2/11

Fani twórczości autorki z niecierpliwością czekają na ekranizację jej książek, w końcu prawa do publikacji kryminalnych powieści sprzedano już jakiś czas temu. Kiedy możemy spodziewać się pierwszych efektów? W najnowszym poście na Instagramie pisarka ogłosiła, że te pojawią się w najbliższej przyszłości.

Ekranizacja sagi kryminalnej o Lipowie - "Motylek"

- Zdjęcia do ekranizacji Motylka ruszyły. Ależ się cieszę - wyjaśnia autorka w mediach społecznościowych. "Motylek" to pierwszy tom sagi kryminalnej o Lipowie. Opowiada historię mieszkańców wsi, których sielskie życie zostaje nagle zaburzone. Ich dawne przewinienia wychodzą na jaw, a to wszystko za sprawą pozornego wypadku.

Głównymi postaciami są m.in. komisarz Klementyna Kopp, szef komisariatu w Lipowie Daniel Podgórski oraz psycholożka z Warszawy Weronika Nowakowska, która przyjeżdza do miejscowości, by rozpocząć swoje życie na nowo.

Katarzyna wyznała, że za realizację projektu odpowiadać będzie platforma Player.pl oraz Akson Studio. - Teraz projekt trafił już bezpiecznie w bardzo dobre ręce - dodaje.

Ponadto udostępniła także zdjęcie z planu zdjęciowego. - Na fotografii Aktorka grająca Weronikę (...) Na razie nie mogę jeszcze zdradzić więcej, może Wy macie swoje typy. Jak myślicie, kto wcieli się w lipowską panią psycholog? - dopytuje obserwatorów. - Brawo nareszcie, Jako Klementyne od początku widzę Danutę Stenkę, Wspaniała wiadomość - czytamy w komentarzach.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości