Newsy

Czworo nastolatków zginęło w wypadku samochodowym. Policja ustala przyczyny

Newsy

Autor:
Luiza
Bebłot
Źródło:
PAP
z1b/Getty Images

Cztery młode osoby zginęły na miejscu w wypadku, do którego doszło w miejscowości Romanowo (powiat makowski). Auto, którym jechały, uderzyło w drzewo i spłonęło. Ofiary miały od 15 do 18 lat.

Romanowo. Nie żyją cztery osoby

Do tragicznego wypadku w miejscowości Romanowo (powiat makowski) doszło w nocy z piątku na sobotę. Auto uderzyło w drzewo i spłonęło. Na miejscu zginęły cztery młode osoby. - Do wypadku doszło około 3 nad ranem w miejscowości Romanowo. Nie żyją cztery osoby - potwierdziła oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Makowie Mazowieckim asp. Monika Winnik. - Według wstępnych ustaleń kierujący samochodem marki audi nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze. Zjechał do rowu i uderzył w drzewo. Pojazd zapalił się i spłonął całkowicie - przekazała funkcjonariuszka. - W pojeździe były 4 osoby, wszystkie zginęły na miejscu - dodała policjantka asp. Winnik.

Wypadek w Romanowie. Zginęło czworo nastolatków

Podróżujący autem byli młodymi ludźmi w wieku od 15 do 18 lat.

- Jesteśmy w trakcie ustalania tożsamość - poinformowała oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Makowie Mazowieckim. Dodała także, że "auto, którym podróżowali młodzi ludzi należało do 18 latka, który najprawdopodobniej był w pojeździe". Droga jest już przejezdna. - Na miejscu trwały czynności przeprowadzane pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Przasnyszu. W tej chwili ustalamy przyczyny wypadku i ustalamy tożsamość osób podróżujących pojazdem - przekazała asp. Winnik.

Zobacz także:

Pracowała w więzieniu, do którego trafił mężczyzna odpowiedzialny za śmierć jej męża

Powrót do nauki hybrydowej i zdalnej? Czwarta fala pandemii COVID uderza w szkoły

Druga dawka szczepionki Johnson & Johnson. Kto dostanie preparat?

Jazda po alkoholu. Zobacz wideo:

Jazda po alkoholu
Jazda po alkoholu
Dzień Dobry TVN

Autor:Luiza Bebłot

Źródło: PAP

Pozostałe wiadomości