Pijana matka szła z 6-letnią córką na dworzec. Miała 3,4 promila alkoholu w organizmie 

Źródło: Dzień Dobry TVN
Najszybsza policjantka  Polsce
Najszybsza policjantka Polsce
Bądź bezpieczna!
Bądź bezpieczna!
"Projekt Lady". Dom uczestniczki ucierpiał w pożarze. Trwa zbiórka pieniędzy
"Projekt Lady". Dom uczestniczki ucierpiał w pożarze. Trwa zbiórka pieniędzy
Pożar domu jednorodzinnego w Kole. Zginęła 5-letnia dziewczynka
Pożar domu jednorodzinnego w Kole. Zginęła 5-letnia dziewczynka
Uwaga! TVN: Rodzice nie puszczali dzieci do szkoły. W trosce o bezpieczeństwo
Uwaga! TVN: Rodzice nie puszczali dzieci do szkoły. W trosce o bezpieczeństwo
Bezpieczny dom dla dzieci
Bezpieczny dom dla dzieci
Policjanci zatrzymali 47-letnią mieszkankę Nidzicy. Kompletnie pijana kobieta szła z 6-letnią córką na dworzec. Do podobnego zdarzenia doszło też w Piszu. Tam 37-latek pod wpływem alkoholu spacerował z 7-letnim synem.

Policja zatrzymała pijaną matkę

W sobotę 2 marca doszło do niebezpiecznego zdarzenia. Policjanci z Nidzicy otrzymali zgłoszenie dotyczące kompletnie pijanej kobiety, którą wraz z 6-letnią córką dostrzeżono w okolicach jeziorka miejskiego.

- Kobieta oświadczyła, że wraca od swojej siostry, z którą spożywała alkohol. Dodała, że doszło między nimi do kłótni i idzie na dworzec, a obecne z nią dziecko to jej 6-letnia córka - poinformowała sierżant sztabowa Alicja Pepłowska z Komendy Powiatowej Policji w Nidzicy.

47-latka została poddana badaniu trzeźwości, które wykazało aż 3,4 promila alkoholu w organizmie. Kobieta została zabrana na komendę, a dziecko odebrał ojciec. Sprawą zajmie się sąd rodzinny.

Miał problem z utrzymaniem równowagi

Do podobnego zdarzenia doszło też dzień wcześniej w Piszu. - Oficer dyżurny otrzymał zgłoszenie, że od strony poczty w kierunku budynku piskiej komendy idzie mężczyzna, który jest pijany i ma pod opieką dziecko - poinformowała nadkomisarz Anna Szypczyńska, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Piszu.

Mężczyzna miał problem z utrzymaniem równowagi, a pod jego opieką znajdował się w tym czasie 7-letni syn. 37-latek został przebadany na obecność alkoholu w organizmie. - Badanie stanu trzeźwości wykazało ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna tłumaczył się tym, że poprzedniego wieczoru wypił dwa piwa - zaznaczyła nadkomisarz Szypczyńska.

Dziecko trafiło pod opiekę babci, a o sytuacji poinformowano sąd rodzinny i nieletnich.

Więcej w TVN24.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady. 

Zobacz także:

Autor: Aleksandra Matczuk

Źródło: TVN24

Źródło zdjęcia głównego: iStockphoto/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości