Newsy

Media martwią się o stan zdrowia Królowej. 70-lecie panowania Elżbiety II

Newsy

Autor:
Teofila
Siewko
Źródło:
nbcnews
Angielska budka telefoniczna

Królowa Elżbieta II będzie obchodziła 70-lecie panowania. Z tej okazji Pałac Buckingham opublikował nowe zdjęcia. Królowa przyglądała się podarkom z poprzednich jubileuszy. Część mediów zaniepokoiła się zdrowiem monarchini.

70-lecie panowania Królowej Elżbiety II

70-lecie panowania Królowej Elżbiety II w Anglii przypada na niedzielę, 6 lutego 2022 roku. Z tej okazji w mediach pojawiły się zdjęcia i nagrania z przygotowań do obchodów. Tegoroczna rocznica określana jest mianem platynowej. Królowa oglądała kartki, listy i prace artystyczne, które nadesłały dzieci i inni obywatele, aby uczcić jubileusz królowej. Z tej okazji przypomniano nadesłany w 2002 roku (z okazji złotej rocznicy) "przepis na idealną królową", który przygotował 9-letni Chris. W składnikach znalazły się: "odrobina lojalności, garść królewskich pozdrowień [charakterystycznych dla Królowej Elżbiety przyp. red.], kubek odwagi". 

Zagraniczne gwiazdy

Wschodzące gwiazdy Hollywood
Wschodzące gwiazdy Hollywood Dzień Dobry TVN
wideo 2/10

Dwa dni przed celebracją Królowa Elżbieta II oglądała podarki, które otrzymali monarchowie angielscy z okazji swoich jubileuszy. Przyglądała się także wachlarzowi, który dostała jej prababka, Królowa Wiktoria. Monarchini zachwycała się, jak dobrze został on zachowany i w jakim dobrym stanie się znajduje, mimo tego, przez ile rąk musiał przejść.

Brytyjskie media martwią się o stan zdrowia Królowej

Część mediów i internautów zaniepokoiło się zdrowiem Królowej w związku z opublikowanymi zdjęciami. Chociaż Elżbieta II wydobrzała z poprzedniej choroby, zwrócono uwagę na to, że monarchini straciła na wadze. Świadczyć o tym ma luźna bransoleta od zegarka, znajdująca się na lewym nadgarstku. W związku z tym część osób podejrzewa, że w rzeczywistości stan zdrowia może nie być tak dobry, na jaki wygląda.

Zobacz także:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Teofila Siewko

Źródło: nbcnews

Źródło zdjęcia głównego: ale72/Getty Images

Pozostałe wiadomości