Newsy

27-latka nie chciała się przyznać do urodzenia dziecka. Policja znalazła zwłoki noworodka w torbie na zakupy

Newsy

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Źródło:
polsatnews.pl/lublin112.pl
Foremniakowski/Getty Images

Policja z powiatu krasnostawskiego w jednym z mieszkań w miejscowości Wirkowice znalazła zwłoki noworodki. Matką dziecka jest najprawdopodobniej 27-latka, która zgłosiła się do szpitala z silnymi bólami brzucha. Prokuratura podjęła czynności w kierunku zabójstwa.

Lublin. Znaleziono zwłoki noworodka

Z informacji zdobytych przez portal lublin112.pl wynika, że 27-letnia mieszkanka Wirkowic w gminie Izbica zgłosiła się do szpitala w sobotę. - Kobieta uskarżała się na silne bóle podbrzusza. Została skierowana na oddział ginekologii - czytamy na stronie serwisu. 

Kiedy pacjentka nie chciała się przyznać, że niedawno urodziła ani co zrobiła z dzieckiem, personel szpitala natychmiast wezwał odpowiednie służby.

Policja bada sprawę

Funkcjonariusze, którzy weszli do mieszkania 27-latki, w czasie przeszukania znaleźli pod łóżkiem zwłoki dziecka zapakowane w torbę na zakupy. Do sprawy wkroczyła prokuratura, która prowadzi czynności w kierunku zabójstwa chłopca.    Jak podaje portal lublin112.pl, kobieta cały czas przebywa w szpitalu. Jej stan gwałtownie się pogorszył i, jak mówią lekarze, walczy o życie. 27-latka ma jeszcze dwoje innych dzieci. Jedno ma 9 miesięcy, a drugie jest w wieku przedszkolnym.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Nie żyje 10-latek, który spadł z drabinki podczas lekcji WF-u. Sprawę bada prokuratura

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło: polsatnews.pl/lublin112.pl

Pozostałe wiadomości