Newsy

Przeglądała zdjęcia męża z dzieciństwa. Nagle dokonała niezwykłego odkrycia. "Byliśmy totalnie zaskoczeni"

Newsy

Autor:
Patrycja
Sibilska
Dłonie małżonków i screen z Tik Toka

26-letnia Ailiz Melina Zambrano Pinargote z Ekwadoru przeglądała zdjęcia swojego męża z dzieciństwa, gdy zauważyła coś niewiarygodnego. Jedną z fotografii podzieliła się w sieci. W krótkim czasie zobaczyło ją ponad 9 milionów użytkowników TikToka. Dlaczego wzbudziła aż takie zainteresowanie?

Byli sobie pisani - niewiarygodna historia pary z Ekwadoru

W przypadku tej pary słowa: "zapisani sobie w gwiazdach", mają dosłowne znaczenie. Zakochani nie wiedzieliby o swoim przeznaczeniu, gdyby nie przypadkowa prośba kobiety, podczas jednej z wizyt u teściowej, aby wspólnie obejrzały zdjęcia z dzieciństwa męża.

Miłość

 Niezwykła historia miłości Kariny i Adam Baldychów
Niezwykła historia miłości Kariny i Adam BaldychówDzień Dobry TVN
wideo 2/6

– Poprosiłam, aby mi je pokazała – mówi, cytowana przez portal needtoknow.online. Na jednym ze zdjęć, wykonanym 15 lat temu, Pedro Pablo Pico Moreira – mąż Ailiz, pozuje podczas parady miejskiej. Nie było by w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie cały kadr, jaki uchwycił fotograf. Oprócz uśmiechającego się do zdjęcia 14-letniego Pedro, w tle widać jeszcze jedną postać, dziewczynkę wpatrującą się w pozującego chłopca... Jak się okazuje 11-letnią wówczas Ailiz.

Byliśmy totalnie zaskoczeni. Nie mogliśmy w to uwierzyć – wyznaje w rozmowie z portalem kobieta. – To niesamowite, że fotograf w środku parady uwiecznił akurat moment, gdy patrzę na Pabla – dodała.

@ailizmelinazambrano ¿Será este mi ser amado? Gracias a Dios si fue a petición de algunas personas que deseaban ver las fotos con ese audio #seraestemiseramado #mariadetodoslosangeles #viral #fyp #parati sonido original - Tik Toker

Zdjęcie podbiło sieć - miliony odsłon, tysiące komentarzy

Ailiz i Pedro są małżeństwem od ponad roku, wcześniej spotykali się przez 6 lat. Ailiz jako dziecko co roku chodziła z rodzicami na miejską paradę. Jak przyznaje nie, wspomina tego dnia, jako wyjątkowego, tym bardziej, że nigdy nie była zwolenniczką tej rodzinnej tradycji. Jednak gdy zobaczyła siebie w albumie teściowej uwierzyła w przeznaczenie i postanowiła podzielić się historią z całym światem, zamieszczając post na TikToku. Bardzo szybko pojawiły się pod nim tysiące komentarzy, a liczba odsłon sięgnęła ponad 9 milionów. Internauci zwrócili uwagę, że to "dowód na istnienie przeznaczonej nam osoby". TikTokerka wyznała, że wierzy w Boga i w to, że ten "przeznaczył im siebie" jako małżonków.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Patrycja Sibilska

Źródło zdjęcia głównego: Getty images/Tik Tok

Pozostałe wiadomości