Newsy

Walczyła o życie ofiary wypadku. Nie miała pojęcia, że próbuje uratować własną córkę

Newsy

Aktualizacja:
Autor:
Magdalena
Brzezińska
Źródło:
theguardian.com
Ratownicy medyczni z noszami.

Ratowniczka medyczna Jayme Erickson nie przypuszczała, że z pozoru zwyczajny dzień pracy będzie miał tak tragiczny finał. Kobieta została wezwana na miejsce wypadku drogowego. W trakcie interwencji udzielała pomocy poważnie rannej 17-latce, nie zdając sobie sprawy z tego, że walczy o życie własnej córki.

Kanada: Tragiczny wypadek na autostradzie

Jayme Erickson została wezwana na interwencję do wypadku samochodowego, który miał miejsce na oblodzonym odcinku autostrady w pobliżu miasta Airdrie na południu Kanady. Jedną z poszkodowanych była nastolatka, która utknęła we wraku auta. Ciało dziewczyny było zmasakrowane.

Jak dbać o swoje bezpieczeństwo?

Bądź bezpieczna!
Bądź bezpieczna!Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Ratowniczka medyczna przez prawie pół godziny uczestniczyła w wyciąganiu poszkodowanej ze zniszczonego samochodu. Została przy niej aż do przybycia pogotowia lotniczego. Śmigłowiec przetransportował ranną do szpitala.

Ratowniczka medyczna nie wiedziała, że pomaga własnej córce

Po zakończeniu zmiany Jayme Erickson wróciła do domu, by opowiedzieć swojemu partnerowi o wypadku. Chwilę później do jej drzwi zapukali funkcjonariusze policji. Mundurowi poinformowali kobietę o śmierci nastolatki. Dodali też, że zginęła w wypadku, a udało się ją zidentyfikować dopiero w szpital. Później okazało się, że to właśnie córka Jayme była tą dziewczynką, której ta ratowała życie.

- Ciężko ranny pacjent, do którego trafiłam, był moim własnym ciałem i krwią. Moje jedyne dziecko. Moja mini ja. Moja córka, Montana. Jej obrażenia były tak straszne, że nawet jej nie poznałam (...). Jestem zdruzgotana. Jestem złamana. Brakuje mi kawałka mnie - napisała Jayme Erickson do rodziny i przyjaciół.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło: theguardian.com

Źródło zdjęcia głównego: Mihajlo Maricic/Getty Images/Twitter

Pozostałe wiadomości