Newsy

Finał US Open na antenie TVN. "Kibice będą na skrzydłach nieśli Igę do zwycięstwa"

Newsy

Autor:
Patrycja
Sibilska
Iga Świątek w finale US Open
Iga Świątek w finale US OpenDzień Dobry TVN
wideo 2/6

Wielkie sportowe emocje czekają wszystkich widzów finału US Open. Iga Świątek zmierzy się z Tunezyjką Ons Jabeur. O atmosferze, jaka panuje przed tym niezwykłym wydarzeniem, wprost z Nowego Jorku dla Dzień Dobry TVN opowiadał Marcin Wrona.

Finał US Open

Iga Świątek w półfinale US Open pokazała prawdziwą, sportową klasę. Choć w pierwszym secie emocje sięgnęły zenitu, to pomimo porażki, polska tenisistka w mistrzowski sposób zdołała odwrócić losy gry. Tym samym awansowała do prestiżowego finału US Open.

- Iga Światek przyznaje, że marzenia się spełniają. Przeszła przez wszystkie cztery rundy, później ćwierćfinał, później półfinał, w którym był thiller, to był dreszczowiec - mogło się to podziać bardzo, bardzo różnie. Momentami aż z przerażenia serca nam stawały. (...) Kibice będą na skrzydłach nieśli Igę do, mam nadzieję, zwycięstwa w sobotnim finale US Open. Iga Świątek górą! - relacjonował Marcin Wrona dla Dzień Dobry TVN.

Finał Us Open na antenie TVN

Mecz Iga Świątek - Ons Jabeur odbędzie się w sobotę, 10 września o godz. 22:00 czasu polskiego. Transmisja tego wydarzenia rozpocznie się o godzinie 21:55 w TVN i na Playerze, a już od godziny 21:30 na Eurosport 1 oraz Eurosport Extra. Na żywo dla TVN relacjonował będzie Marcin Wrona.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Patrycja Sibilska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości