Sport i fitness

Afera podczas US Open. Zachowanie ojca 16-letniej tenisistki oburzyło kibiców. "Co on robi?"

Sport i fitness

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
Sport.pl
Czeska tenisistka US Open

Sara Bejlek awansowała do US Open, jednak jej sukces zszedł na dalszy plan za sprawą zachowania ojca 16-letniej tenisistki. Tuż po wygranym meczu mężczyzna kilkukrotnie klepnął córkę w pośladki i pocałował w usta. To nie spodobało się kibicom.

Zachowanie ojca Sary Bejlek

Sara Bejlek ma dopiero 16 lat, a już osiągnęła niebywały sukces. Czeszka wywalczyła awans do wielkoszlemowego US Open. Zwycięstwo tenisistki nie było jednak głównym tematem poruszanym przez media na całym świecie. Większym zainteresowaniem cieszył się incydent, który wydarzył się tuż po meczu z Brytyjką Heather Watson.

Sport to zdrowie

Korfball – koedukacyjna dyscyplina sportu
Korfball – koedukacyjna dyscyplina sportuDzień Dobry TVN
wideo 2/14

Kibice zwrócili uwagę na kontrowersyjne zachowanie ojca 16-latki. Mężczyzna kilkukrotnie poklepał córkę po pośladkach i pocałował ją w usta. W Internecie natychmiast zaczęto dyskutować, czy jego podejście do dziecka było na miejscu.

- "Oburzające", "Obrzydliwe", "Co on robi", "Jeszcze gorsze od tego zachowania jest to, że niektórzy uważają to za normalne" pisano na Twitterze.

Czesi reagują na zachowanie ojca 16-latki

Tenisistka przekonuje, że to zachowanie się już nie powtórzy. Na pomeczowej konferencji w Nowym Jorku wyjaśniła, że była to spontaniczna reakcja całego zespołu. Podkreśliła, że gdyby wydarzyło się to w Czechach, to nikt by się tym nie zajmował.

Jak czytamy na Sport.pl, czescy kibice zareagowali na tę sytuację z nieco większą powściągliwością. - Skupiamy się przede wszystkim na karierze tenisowej tej młodej dziewczyny - wyjaśnił w rozmowie z portalem dziennikarz Jaroslav Plasil.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: Sport.pl

Źródło zdjęcia głównego: Westend61/GettyImages/Tennis Break News/Twitter

Pozostałe wiadomości