Co warto obejrzeć w TVN 7 w tym tygodniu? Propozycje filmów i seriali na pierwszy tydzień wiosny

Autor:
Teofila
Siewko
Źródło:
Materiały prasowe
Wiosna 2023 w TTV
Wiosna 2023 w TTV
wideo 2/14

Dni stają się coraz dłuższe i cieplejsze, jednak wieczory wciąż są chłodne. To sprzyja oglądaniu kolejnych odcinków serialu i świetnych filmów. Co warto obejrzeć w tym tygodniu na TVN 7? Sprawdź najlepsze propozycje na 20-26.03.2023 r.

Poniedziałek 20.03 na TVN 7

"Papiery na szczęście" - odcinki 224 i 225

W poniedziałek wszyscy fani serialu "Papiery na szczęście" będą mogli obejrzeć dwa kolejne odcinki.

W odcinku 224 Henryk wyrzuca Julkę z kancelarii i z mieszkania, Julka odkrywa, że to Konrad doniósł Wicherkowej o zdradzie, Konrad prosi ojca o drugą szansę; w Krakowie pojawia się Adam.

W 225 odcinku Magda i Kamil boją się, że Konrad zakaził ich HIV; Kazimierz zgadza się na powrót syna do pracy w klinice, Dawid i Nina odkrywają, że poznali się przez aplikację randkową; Paulina nastawia córkę przeciwko Tadeuszowi.

Film "Laski na gigancie" (2017)

Kiedy grupa przyjaciółek z liceum (Regina Hall, Tiffany Haddish, Jada Pinkett Smith i Queen Latifah) spotyka się wspólnie po latach na największym festiwalu w Nowym Orleanie, odkrywają one na nowo swoją więź. Jak wspólna wycieczka zmieni przyjaźń dziewcząt?

Wtorek 21.03 na TVN 7

Film "Banksterzy" (2020)

Banksterzy to historia o systemie bankowym, mechanizmach jego funkcjonowania, które nigdy nie zostały ujawnione, a miały istotny wpływ na życie codzienne wielu ludzi. Jedna z bohaterek, Karolina, która pracuje w banku, namawia swoich klientów na niekorzystne inwestycje w obcej walucie - frankach. Młode małżeństwo daje się przekonać i wpada w pułapkę finansową. Fani dramatów z pewnością będą zadowoleni z tej pozycji.

Środa 22.03 na TVN 7

Film "Uciekaj" (2017)

Jeżeli macie ochotę na horror, to środowa propozycja powinna być obowiązkowa. Główny bohater Chris Washington (Daniel Kaluuya) przystaje na propozycję swojej dziewczyny Rose Armitage (Allison Williams), aby poznać jej rodziców. W domu panuje dziwna atmosfera, która wzbudza coraz większy niepokój. Z początku obawia się, że przyszli teściowie mają problem z jego kolorem skóry, jednak wkrótce okazuje się, że stoi za tym o wiele bardziej przerażająca historia. 

Czwartek 23.03 na TVN 7

Film "Dziedzictwo Bourne’a" (2012)

W kolejny czwartek kolejna część historii o tajnym agencie i jego perypetiach. Tytułowy Bourne budzi się w nowoczesnym laboratorium. Jest podłączony do aparatury, a do tego nie wie ani kim jest, ani jak się tam znalazł. Lekarka, która się nim opiekuje, zdradza tajemnicę, że bierze on udział w tajnym rządowym programie. Jak sobie poradzi w nowej sytuacji?

Piątek 24.03 na TVN 7

Film "Życie od kuchni" (2007)

Rzeczowa i perfekcjonistyczna Kate (Catherine Zeta-Jones) jest szefową kuchni w jednej z ekskluzywnych restauracji na Manhattanie. Jej idealny styl bycia i życia zostaje wystawiony na próbę, kiedy na jej drodze staje Nick - lekkoduszny i beztroski podwładny. Musi się nim zająć w pracy, a po pracy zmaga się ze swoją siostrzenicą, która niespodziewanie zamieszkała w jej domu. Jak poradzi sobie z nowymi obowiązkami i zupełnym przeciwieństwem, jakim jest Nich? Wszystko wskazuje na to, że będzie musiała nauczyć się żyć poza swoim bezpiecznym miejscem - kuchnią. 

Sobota 25.03 na TVN 7

Film "Dzika furia (Rampage)" (2018)

Davis, naukowiec badający ssaki naczelne - zajmujący się prymatologią, nawiązał szczególną więź z niezwykle inteligentnym gorylem srebrnogrzbietym - Georgem. Mężczyzna zajmował się nim od urodzenia. Kiedy eksperyment genetyczny pewnej korporacji kończy się niepowodzeniem, zwierzęta, w tym goryl Georg, zmieniają się w agresywne mutanty i zaczynają siać spustoszenie. Davis próbuje znaleźć antidotum i ocalić swoje ukochane zwierzę. 

Niedziela 26.03 na TVN 7

Film "Szybcy i wściekli 7" (2015)

W niedzielę kolejna część Szybkich i Wściekłych. To pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów kina akcji - kontynuacja wydarzeń z poprzedniej części. Dominic Toretto i jego towarzysze łączą siły, by pokonać Deckarda, rządnego zemsty brata Owena. Jednocześnie dążą do przechwycenia szpiegowskiego programu o nazwie "Oko Boga". W tej części po raz ostatni zobaczymy postać Briana O'Connera, w którego wcielił się Paul Walker. 

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Teofila Siewko

Źródło: Materiały prasowe

Źródło zdjęcia głównego: Chris Ryan/Getty Images

Pozostałe wiadomości