Newsy

Dziewczynka topiła się, gdy ojciec zamiatał podłogę. "Dziecko tonie w ciszy"

Newsy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
TikTok
Basen

Mężczyzna nie zauważył, jak jego maluch wpadł do basenu i zaczął się topić. Chwila nieuwagi mogła skończyć się tragedią. Życie dziewczynki uratowała szybka reakcja starszej siostry. Nagranie mrozi krew w żyłach.

Tajlandia. Dziewczynka topiła się w basenie

W upalne temperatury wiele osób wybiera się nad wodę czy korzysta z publicznych lub prywatnych basenów. Niestety podczas zabawy w wodzie trzeba być bardzo ostrożnym, szczególnie jeżeli przebywają w niej osoby, które nie umieją pływać albo małe dzieci.

Trudne historie

Prawdziwa historia porwania trzech kobiet
Prawdziwa historia porwania trzech kobietDzień Dobry TVN
wideo 2/3

Przykładem sytuacji, gdzie chwila nieuwagi rodzica mogła skończyć się tragedią, jest jeden z filmików opublikowanych w aplikacji TikTok. Nagranie z kamery zarejestrowało moment, który mrozi krew w żyłach. Przy basenie bawiły się dwie dziewczynki, a tym samym czasie ich tata zamiatał podłogę.

Tajlandia. Dziecko uratowane przez 3-letnią siostrę

W pewnym momencie dziecko przewróciło się, wpadło do wody i zaczęło się topić. Całe szczęście niebezpieczną sytuację dostrzegła starsza siostra dziewczynki. Pociecha podbiegła do ojca, kierując jego uwagę w stronę basenu. Mężczyzna natychmiast wskoczył do zbiornika i uratował malucha. Całe szczęście nie było jeszcze za późno.

Filmik opublikowany na tiktokowym profilu @period.studio szybko stał się popularny w sieci. Internauci nie kryli swojego przerażenia.

- Dzięki Bogu, że była tam starsza siostra. Za mało rozmawiamy o takich sytuacjach, a zdarza się to często i przez chwile nieuwagi niszczy całe życie. Odwracasz głowę i dziecko już się utopiło. Dziecko tonie w ciszy - czytamy pod nagraniem.

Zobacz także:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: TikTok

Źródło zdjęcia głównego: Pakin Songmor / EyeEm / GettyImages / Tiktok / Period.studio

Pozostałe wiadomości