Newsy

Demi Lovato zaręczyła się. "Dziś świat znów zyskał dla mnie sens"

Newsy

Demi Lovato

Demi Lovato zaręczyła się ze swoim ukochanym, Maxem Ehrichem, o czym poinformowała na Instagramie. Pod zdjęciem umieściła bardzo emocjonalny wpis, a gratulacje spływają od największych, zaprzyjaźnionych z piosenkarką, gwiazd show-biznesu.

Demi Lovato zaręczyła się

Piosenkarka znów jest szczęśliwa - o czym świadczy szeroki uśmiech na zdjęciu, na którym uwieczniono moment jej zaręczyn z ukochanym. Max Ehrich poprosił Demi o rękę na plaży, co niewątpliwie dodalo chwili romatyzmu.

Nie zabrakło go również w podpisie, który Lovato umieściła pod zdjęciami. Przywołała w nim słowa swojego biologicznego ojca, który nazywał wokalistkę w dzieciństwie "swoim małym partnerem". Jak napisała Demi, słowa te do niej bardzo trafiły, a teraz nabrały kolejnego znaczenia - Lovato poczuła, że od dziś będzie również partnerem kogoś innego.

Dalej zwróciła się bezpośrednio do swojego partnera.

Wiedziałam, że cię kocham od momentu, gdy cię poznałam. To było coś, czego nie jestem w stanie opisać żadnej osobie, która tego nie doświadczyła na własnej skórze. Na szczęście ty doświadczyłeś... Nigdy nie czułam od nikogo tak bezinteresownej miłości (poza rodzicami). Nigdy nie nakładasz na mnie presji, bym była kimś innym, niż w rzeczywistości jestem. A przy tobie chcę być najlepszą wersją siebie. Jestem zaszczycona, że mogłam zaakceptować twoją propozycję małżeństwa. Kocham cię bardziej, niż mogę to wyrazić w podpisie pod zdjęciem, ale jestem zachwycona, że stworzę z tobą rodzinę, i spędzę życie. Zawsze będę cię kochać, skarbie. Mój partnerze. Za naszą przyszłość!

- napisała Demi.

Pod zdjęciem od razu posypały się gratulacje.

SO HAPPY FOR YOUUUU ❤️???

- napisała Jessie J.

❤️❤️❤️❤️❤️???????

- skomentował Hailey Bieber.

Congratulations gorgeous! I’m so happy for you! ??❤️❤️❤️❤️

- pogratulowała Paris Hilton, dodając, że bardzo cieszy się radością Demi.

❤️??✨???❤️????

- serduszkami podzieliła się z parą narzeczonych także Christina Aguilera. I Avril Lavigne:

Yay!!!!???? Congratulations!!! So amazing. So happy for you ????

Demi Lovato przestała odczuwać radość z muzyki

Lovato ma za sobą trudny czas. W wywiadzie dla magazynu "Bustle" przyznała, że w pewnym momencie zaczęła odczuwać zbyt dużą presję dotyczącą m.in. swojego wyglądu. Artystka sobie z tym nie radziła. Do tego stopnia, że zmagała się z uzależnieniem od narkotyków oraz zaburzeniami odżywiania.

Chcę kariery, która nie ma nic wspólnego z moim ciałem. Chcę, aby skupiała się na mojej muzyce, słowach i przekazie. Marzę o karierze, dla której nie będę musiała się zmieniać

- wyznała.

W 2019 roku pokazała na Instagramie swoje zdjęcie bez retuszu, wyznając wcześniej, że do tej pory poddawała wszystkie fotografie obróbce graficznej. Podjęła jednak decyzję, że nie chce dłużej udawać kogoś, kim nie jest.

Cieszymy się, że Demi doszła do tak wzbogacających wniosków, gratulujemy jej zaręczyn i życzymy wszystkiego co najlepsze na dalszej drodze, teraz już wspólnego, życia z ukochanym.

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Zobacz także:

The Rolling Stones znów zaskakują fanów, wypuszczając piosenkę nagraną z Jimmym Page'm w 1974 roku

Cameron Diaz zachwyca się macierzyństwem: "To najlepsza rzecz jaka nam się przytrafiła"

Orlando Bloom uczcił pamięć nieżyjącego pupila. "Łzy nie przestają płynąć"

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor: Anna Mierzejewska

Pozostałe wiadomości