"BrzydUla2". Paulina znalazła się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Ktoś ją uratuje?

Brzydula 2 Paulina Febo i Francesco

Wyswobodzony Francesco nie marnuje ani chwili. Teraz postanowił zaatakować Paulinę. Czy zrobi jej krzywdę? A może w ostatniej chwili pojawi się ktoś, kto pomoże pannie Febo pokonać napastnika? Czy z bandytą w ogóle da się negocjować?

"BrzydUla 2" odcinek 123: Paulina wyrzuca Aleksa z domu

Paulina budzi się związana i zakneblowana, a naprzeciwko niej siedzi człowiek, którego do niedawna miała za przyjaciela. Udający Włocha oszust nie ma ochoty na negocjacje, wie, że rodzeństwo Febo stanowi dla niego zagrożenie. Nagle w domu pojawia się Aleks, ale przerażona Paulina, którą na muszce trzyma Francesco, wyrzuca go z domu. To niestety nie koniec dramatu nowej prezes F&D. Bandyta zmusza ją do współpracy grożąc, że zabije wszystkich, którzy są dla niej ważni. Chce zacząć od Marka. Czy Paulina go uratuje?

"BrzydUla 2" odcinek 123: Gdzie Julka i Kuba spędzili noc?

Wyczerpana poszukiwaniami dzieci Ula traci przytomność, a w tym samym czasie Marek jedzie do F&D, niestety Julki i Kuby już tam nie ma. Po powrocie do domu orientuje się, że jego żona nie czuje się najlepiej, więc natychmiast się nią zajmuje. Zaskoczony odkrywa, że Ula walczy z anemią. W tym samym czasie do Dobrzańskiego dzwoni Bartek Dąbrowski. Okazuje się, że ma informacje na temat dzieci Uli i Marka. Czy to koniec koszmaru związanego z akcją poszukiwawczą?

"BrzydUla 2" odcinek 123: Kiedy premiera?

Nowy odcinek "BrzydUli" już w piątek, 9.04.2021 o godz. 20:00 w TVN7. Serial dostępny jest także na Player.pl .
Zobacz wideo: Julia Kamińska o pracy na planie „BrzydUli 2” w czasie pandemii: Po 6 miesiącach pierwszy raz zobaczyłam twarz kolegi
Zobacz także:
Autor: Katarzyna Lackowska
Pozostałe wiadomości